Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkerülhetem valahogy hogy...

Cool Rabbit kérdése:

Elkerülhetem valahogy hogy lógjon a bőröm fogyás után ?

Figyelt kérdés
23 éves fiu vagyok 183cm magas. Régebben sokat jártam konditerembe kb 2 évet intenzíven heti 3-4 alkalommal. Kb 94 kilóval hagytam abban 21 éves koromban. Kb 2-3 éve nem edzek, anyagi, munkabeli ídőbeli okai voltak valamint egyéb okok is. Nagyon sokat híztam ez ídő alatt kb 120-25 kg vagyok most. Régebben sok strihám volt a vállamon az edzés miatt ami sose zavart most meg a hasamon meg oldalt a hátamon oldalamon vannak stirhák ami nem zavar viszont az hogy lógjon a bőröm azt szereném elkerülni. Le akarok fogyni és újra izmos lenni. Edzéssel kapcsolatban, meg étrendel kapcsolatban nem kell tanács bár mindent elfogadok viszont a bőröm aggaszt kicsit. Előre is köszönöm a válaszokat.

2020. dec. 14. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, ahogy a stria szót egyszer sem sikerült rendesen leírnod,bocsi :D

Egyébként ilyen fiatalon nem kell emiatt aggódnod, ha egészséges ütemben fogysz, mozogsz, eleget iszol és alszol, vissza fog szépen magától húzódni.

2020. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 a hashtagben igen :D stirha :"D
2020. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat kell mozogni, az segít.
2020. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2020. dec. 15. 00:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha "lassabb irambam" fogsz, miközben a bőrfeszességet promotáló dolgokat csinálsz és edzes, akkor nem lesz probléma. Viszont ha ennyire hajlamos vagy a striákra, akkor azokat sajna nem tudod elkerülni. Esetleg kollagén, temérdek spenót és hasonlók, de ez is random, hogy kinél válik be és kinél nem. A barnulás is ilyen. Van ember, akinek elhalványítja, van, akinek "kivilágítja" mégjobban. De figyelj, én azt mondom, hogy inkább legyen striám mint nagy hasam :) Striától nem fogsz idő előtt beteg lenni.
2020. dec. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy fogytam, hogy szinte napi szinten edzettem. Ennek ellenére lóg a bőr a hasamon. Nem olyan vészesen, de lóg. Én azt mondom, aki kövér az cseszheti!
2020. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!