Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez anorexia? Mit gondoltok?

Amnna kérdése:

Ez anorexia? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem itt kéne megkérdeznem de máshol nem merem. Szóval az a helyzet hogy alapvetően ez az egész nyár elején kezdődött. Alapvetően azthiszem vékony testalkatú vagyok, egy időben akartam hízni de most gyűlölöm amit látok. Tulajdonképpen mindent gyűlölök amit én csinálok. Suli első két hónapjában olyan napi 1500-1400 kalória között mozogtam. Aztán most visszatért a napi 500-600 kalóriára mint nyáron. Még nyáron 176 cm és 55 kg voltam. Felhíztam suli elején 60-ra most 58-nál tartok... Próbáltam megszerettetni magamat magammal... de nem nagyon jött össze. Kérlek értelmes válaszokat adjatok.

2021. jan. 8. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Az anorexia nem a kinézeten alapszik.. ez egy lelki eredetű betegség..

Inkább mesélj

Rosszul érzed magad éves után? Számolás nélkül megy az evés?

Az ételt “rossznak” érzed?

Félsz attól hogy többet egyel?

2021. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem igen. Hiszen a teljesen normális, és még úgy is karcsú súlyodat soknak érzeted, és koplalsz.
2021. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Az anorexia azt jelenti, hogy bármilyen sovány vagy, még mindig kövérnek látod magad. Bár a korodat nem tudom, felnőtt nő esetében a 176 centi, 58 kg párosítás határozottan karcsú alakot jelent. Ha te ezt kövérnek látod, akkor az erősen anorexia-gyanús helyzet.
2021. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

5-600 kaloria irdatlan keves, koplalas...es nagyon egeszsegtelen, vigyazz hajad kihullhat, menstruaciod elmaradhat.

176cm 60 kg meg igy is vekony. Nezd meg az idealis sulyod kalkulatorral, egy tampontot adhat.

2021. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Pszichologus! Akar iskolapszichologust keresd meg.
2021. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
huhh.. köszi a gyors válaszokat
2021. jan. 8. 12:38
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

176/58 karcsú? Ne adjátok már alá a lovat. 176/68, az lenne a karcsú..

Így inkább kórosan sovány.

2021. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként balettozok bár kezdő szinten de azért van rajtam, főleg a lábamon izom. Szóval annyira nem vagyok karcsú...
2021. jan. 8. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!