Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen etrend kiegeszitore...

Milyen etrend kiegeszitore szavaztok fogyókúrázok ? Marka, nev tipus ( pirulák, teak , porok)?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Zabkorpa tabletta, szűztea, szűztea kapszula

Én ezeket használom, eléggé beváltak😊

2021. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Semmilyenre. Nincs rá szükség. Több, mint 1 éve csinálom, bár ez inkább életmódváltás. Neked is ezt kéne tenned, nem egy gyors diétát csinálni, hanem életmódot váltani, mert leadni könnyő a súlyt, de megtartani nem, így ahogy abbahagyod a diétát, könnyen visszajönnek a kilók.

Amúgy is fogyni nem piruláktól meg poroktól fogsz, hanem ha a kalóriadeficiteden belül vagy. Ehhez pedig csak elhatározásra van szükség.

2021. jan. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
#2-es: kérlek le tudnád írni hogyan váltottál életmódot? Mien változtattál?
2021. jan. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Multivitamin, multimineral. Teljesen mindegy a márka. Illetve plusz kalciumot is eszek, mert elég keveset tudok bevinni a szervezetembe egyébként, az intenzív sport miatt pedig glükozamint, és szeretnék más izületvédőt is kipróbálni, de erről előtte orvossal konzultálok.

Fogyasztó szert, meg ilyen hülyeségeket nem. Teljesen feleslegesek.

2021. jan. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

Kizártam az életemből a fehér gabonákat (liszt, rizs), olajat, cukrot. Kevesebb vörös húst eszem, de ha igen, akkor sem a nagyon zsíros részét. Ezek helyett teljes kiőrlésű, zabpehely és szénhidrátcsökkentett lisztet, barna és basmati rizst, bulgurt, kókuszolajat eszem, édesítőt használok (leginkább a Szafi márkájú négyszeres édesítőt, ugyanis ez bírja a hőkezelést).

A táplálkozásom figyeléséhez a Yazio nevű alkalmazást használom, ezzel tökéletesen követhető és van hozzá egy Facebook csoport is, ami szintén hasznos.

Ezzel 1 év alatt közel 50 kg-ot fogytam.

2021. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen 2-es ez igy lenne szep es jo, csak nekem nagy problemam van a cukorral illetve az edessegekkel , barmi masrol le tudok mondani .

probalom magam visszafogni de egybol ugysem tudok lenondani mindenrol, ezrt gondoltam hogy a torna melle egy kis segitseg jo lenne, legalabb az elejen hogy siekrelmenyem legyen , aztan mar konnyen megy .

Mar voltam ilyen helyzetben de most sokkal nehezebb.


kb 7 kg rol lenne szo amitol szeretnek megszabadulni, szoval nem sok.

koszi a valaszokat

2021. jan. 29. 11:06
 7/14 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

Értem, de akkor sem fogsz fogyni piruláktól. A torna mellé a segítség, ha megváltoztatod az étkezési szokásaidat, mert, mint korábban írtam, akkor fogysz, ha a kalóriadeficiteden belül vagy. Nem értem, hogy attól, hogy pl. megiszol egy teát, hogyan tudnál fogyni.

Én is eszem édességet. Rengeteg cukormentes létezik, akár sütni is tudsz valami cukormentes sütit.

Nyilván nem tudsz lemondani mindenről, de nem is kell, főleg, ha csak 7 kg-ról van szó.

Sok sikert! De ne várd a csodát. Ha ez így működne, mindenki csak teázna, aztán pálcikaemberekkel lenne tele az utca :D

2021. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7-es: ha sokat eszem, jól esik a tea. Ne próbálj kioktatni, én tudom hogy hogyan hat az a bizonyos tea, és hogy miért segíti a fogyást. Ne játszd az eszed, ha azt sem tudod mi mire való, és miben segít. Nincs tapasztalatod vele, szóval csendbe lehet maradni :)
2021. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem maradok csendben, segíteni akartam. Leírtam a véleményemet. Ha nem változtat semmin, csak elkezd teázni (de lehet ez a pirula vagy a por is akár), akkor nem fog fogyni. De te zabálj össze mindent, idd a teádat és várd hogy történik a csoda.


Azért én bemásolok ide valamit:

“ A tisztességesebb gyártók óvatosan fogalmaznak; gyakran olvasható a címkéken, hogy a termék a megfelelően összeállított diéta étrend és a rendszeres sport mellett hozzájárulhat a fogyáshoz. Valójában éppen ez utóbbiak hozhatnak jó formába, a zsírégető fogyasztó tea önmagában sajnos semmit nem segít rajtad. Ez a valóság.

Miért fogyasztanak akkor mégis egyes teák?

Azért, mert vízhajtó hatással bírnak, valójában csak némi vizet veszítesz. Neked az a célod, hogy a zsírraktárakból veszíts testtömeget, úgyhogy tévúton jársz, ha ezektől várod a sikert.”

2021. jan. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9-es: én nem várok a teától csodát, hisz csak attól nem fogok lefogyni.

Kalória defificittel, és heti 3-4szer 1-másfél órás edzéssel próbálok fogyni, nem pedig teákkal.

De van olyan amikor sokat "kell" enni, pl karácsonykor lecsúszott pár süti, utána ittam egy teát, mert tele volt a hasam, és így nem tudott annyira elraktározódni bennem a szénhidrát, mintha nem teáztam volna.

Ha semmi tapasztalatod nincs a teákkal, nem értem mit kötekedsz, nem ez bavált, nem kell erre féltékenykedni.🙂

2021. jan. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!