Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen etrend kiegeszitore...

Milyen etrend kiegeszitore szavaztok fogyókúrázok ? Marka, nev tipus ( pirulák, teak , porok)?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 18:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10-es

Valami agyserkentő teát is igyál könyörgöm.

Ha te is kalóriadeficittel és edzéssel akarsz fogyni, akkor majd a kérdező fog csak a teától? Eleve azt írtam, hogy csak a teától nem fog fogyni. Ez egy tény. Mert attól, hogy teát iszik CSAK, de semmi mást nem csinál mellé, nem fog lefogyni.

Kérlek fejtsd ki, hogy szerinted attól, hogy összezabáltál mindent is karácsonykor, de megittál egy teát, miért nem szívódik fel a szénhidrát a szervezetedbe? Ész érvekkel, nem csak “mert nem” és hasonlókkal.

Mégis ki féltékenykedik? Arra, hogy teázol? Wow, teljesítmény, én is teázom. De se én, se te, se a kérdező nem fog fogyni 7 kg-ot attól, hogy CSAK teázik, sőt, ha fogy annyit, akkor az a tea nélkül is megtörténik.

Ha nem vagy képes felfogni egy egyszerű dolgot, nem értem, mit kötekedsz.

2021. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Most írjam azt, hogy előbb kijött belőlem, mint ha nem ittam volna teát?😂 Tessék leirtam, ez történt.

Én nem írtam, hogy a teától le fog fogyni a kérdező.

Írtam már hogy nem a teától akarok lefogyni, és nem is fogok a teától lefogyni. Nagyon ritkán iszom, rátértem inkább az edzésre, többre megyek vele.

Nem kötekedtem😇

2021. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Nincs tapasztalatod vele, szóval csendbe lehet maradni :)"

"Ha semmi tapasztalatod nincs a teákkal, nem értem mit kötekedsz, nem ez bevált, nem kell erre féltékenykedni.🙂"


Ne haragudj, de ez kötekedés.

Mellesleg én sem kötekedtem először (bár szerintem egyáltalán nem). Csak leírtam a véleményem (meg tényeket).

A kérdező 7 kg-ot akar fogyni, de ahogy értem, csak tornával meg ezekkel a "szerekkel", de közben édességet, cukrot szeretne enni. Erre írtam, hogy változtatni is kéne.

Egyébként oda is írtam:

"Nem értem, hogy attól, hogy pl. megiszol egy teát, hogyan tudnál fogyni."

Akkor nem tudom, mi a probléma. Nem, nincs tapasztalatom ilyen teákkal, mert szükségtelen a használatuk tartós fogyáshoz. Én elhiszem, hogy az emésztést segíti, a gyomornak jó. De azt, hogy ettől tartósan fogy, főleg ennyit, nem hiszem el.

Na én itt befejeztem. További jó teázást kívánok!

2021. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A teatol ugy fogysz hogy hasmenest csinal....

En nem olyan dologra gondoltam a mitol lefogyok hanem valami olyan a mi segit a zsiregetesben , persze kaloria deficittel es mozgassal egyutt.

Nem akarok oriasi kaloria deficitet , mert az nem jo , es nagyon elhuzni a fogyast sem akarom .

2021. febr. 2. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!