Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétfőn méretkezés a suliba és...

Hétfőn méretkezés a suliba és nagyon félek hogy kinevetnek a többiek! Mit csináljak hogy pár kg lemenjen rólam? Tudom hogy víz de nem baj csak pár kg távozzon

Figyelt kérdés
Szóval legyszi aki azt irja hogy nem lehet lefogyni ennyi ido alatt, tudom, hogy nem lehet es nem is ez a celom csak gyors sulyvesztes! Nagyon bunkok a fiuk es nem akar hogy cikizzenek
2021. jan. 28. 21:57
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
77%
31, te ezt hol olvastad? Pontosan azt írtam le, hogy a méréstől függetlenül elhordtak mindennek, az csak hab lett volna a tortán ha súlyomat is tudják pontosan. De nem is maga a súly a lényeg, hanem ha épp megúszol egy napot beszólás nélkül, jön egy ilyen inger ami ismét kiváltja piszkálódást, és megint ezen lovagolnak egy hétig. 32-nek teljes mértékben igaza van.
2021. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
15%

Aha. Tehát szerinted ha van egy dagi gyerek, aki az iskolai méricskélésre letűr magáról 2-3 kilót, és mondjuk csak 79 kiló lesz, nem pedig 82, akkor nem fogják csúfolni...


Ez merő képzelgés.

2021. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Általában a kinézet miatt is csúfolnak minket, de ha tudják a súlyunkat akkor annál inkabb. Komolyan ti egyszersem voltatok ilyen helyzetben mint mi?! Aki okoskodni akar az ne is irjon inkabb semmit
2021. jan. 29. 15:16
 34/46 anonim ***** válasza:
14%
Hiába fogsz le pár kilót, ha a többi Ödönke meg Jucika 43-48 kiló, te meg a duplája vagy, még lefogyva is...
2021. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
0%

Sokakon nem látszik 😃 Csonti nevű cicámon sem látszik, hogy 7,5 kg, csak mert vastag, erős a csontozata és feszes, tömör az izomzata 😻 De különben kint az egész bordája, csípője 😶

Te is mondhatnád, hogy az csak az izom 😁

2021. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
90%
37: :-D :-D :-D :-D
2021. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
37. Ez igy van! Nem tartom magam kövérnek, viszont ha a testsulytol fuggne hogy ki kover ki nem, akkor en kovernek szamitanek
2021. jan. 29. 16:06
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

34 neked nagyon nincs szövegértésed már ne haragudj. Nyilván nem oszt nem szoroz 2-3kg... istenem, ki mondott ilyet?? Nem is biztattam ilyenre, azt írtam le, hogy hogyan tudná elkerülni azt, hogy a többiek megtudják a súlyát. Mivel emiatt aggódik a kérdező.

Sok okoska megmondja itt a tutit:))

Rohadtul nem a fogyás itt a lényeg, hanem hogy elég szomorú az hogy valakit ki közösítenék a társai vagy megszégyenítik, csak azért, mert túlsúlyos. Amihez amúgy senkinek semmi köze, de azért meg kell bélyegezni, mert az mindenkinek nagyon megy, már gyerekkorban is.

2021. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
49%

40: Talán olvasd el a kérdést legfelül!!!!


"Mit csináljak hogy pár kg lemenjen rólam? Tudom hogy víz de nem baj csak pár kg távozzon"

2021. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
92%
Elolvastam:) de azért mert szerinte ez az egyetlen megoldás, még nem erre kell bíztatni, amikor van egyszerűbb és egészségesebb alternatíva is.
2021. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!