Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétfőn méretkezés a suliba és...

Hétfőn méretkezés a suliba és nagyon félek hogy kinevetnek a többiek! Mit csináljak hogy pár kg lemenjen rólam? Tudom hogy víz de nem baj csak pár kg távozzon

Figyelt kérdés
Szóval legyszi aki azt irja hogy nem lehet lefogyni ennyi ido alatt, tudom, hogy nem lehet es nem is ez a celom csak gyors sulyvesztes! Nagyon bunkok a fiuk es nem akar hogy cikizzenek
2021. jan. 28. 21:57
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Oké, ezek szerint te szeretted mikor kinevettek, kicsúfoltak mindenki előtt. Gondolom idősebb vagy korban viszont agyilag nem hiszem hogy feljebb vagy nálam
2021. jan. 29. 00:03
 12/46 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hogy fullra félre értelmezted a kérdésem
2021. jan. 29. 00:04
 13/46 anonim ***** válasza:
39%
Miért szeretném azt, amit megvetettem és nem vettem komolyan az iskolában?
2021. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
90%

Az hogy venné ki magát, hogy csak egy embert nem mernek meg az osztály előtt, mindneki mást meg igen?


Amúgy ez egy orvosi vizsgálat. Meg kell mondani a tanárnak, hogy orvosi adat és magánügy, ezért MINDENKIT egyesével merjenek meg.

2021. jan. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
84%
Súlyvesztés=fogyás. Három nap alatt nem lehet jelentős fogyást, de ahogy te mondod súlyvesztést elérni. Még akkor sem, ha ezt nem akarod tudomásul venni. Kezdj el diétázni és mozogni, hogy tavaszra csinosabb legyél, mert még ezenkívül az eseten kívül is érhetnek kellemetlenségek. Gondolkodj előre!
2021. jan. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
19%
Jaj 15! Te is ásod a saját sírod itt gyakorin az észszerű gondolkodással.
2021. jan. 29. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim válasza:
20%
Egy ember, ha nem eszik semmit se, akkor az alapanyagcsere miatt, 3-4 naponta veszit 1 kg zsirt. Napi tobb oranyi intenziv edzessel talan meg 1 kilogrammot osszelehetne hozni ennyi ido alatt, plusz a vizveszteseg. Nagy elszantsaggal talan nem kizart a 2-3 kg.
2021. jan. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
86%
#17 és tegyed hozzá, hogy olyan szintű éhség és rosszullét, amiért akár eszméletvesztés is lehet.
2021. jan. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
91%

Figyu. Tegyük fel, hogy hétfőig léböjttel, vagy bármivel 3 kg lemegy rólad. Az a 3 kg pont elég lesz ahhoz, hogy ne nevessenek ki? Szerintem nincs jelentősége, ne kínozd magad!

Ha most 50 kg vagy, baromira mindegy, hogy 53-at mutat a mérleg, de ha 70 kg lennél és 73-at, pláne.

2021. jan. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarok bunkó lenni, de ha dagadt vagy, akkor a kinézeted miatt úgyis piszkálnak, akik akarnak, nem hiszem, hogy ezen egy szám változtat.
2021. jan. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!