Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétfőn méretkezés a suliba és...

Hétfőn méretkezés a suliba és nagyon félek hogy kinevetnek a többiek! Mit csináljak hogy pár kg lemenjen rólam? Tudom hogy víz de nem baj csak pár kg távozzon

Figyelt kérdés
Szóval legyszi aki azt irja hogy nem lehet lefogyni ennyi ido alatt, tudom, hogy nem lehet es nem is ez a celom csak gyors sulyvesztes! Nagyon bunkok a fiuk es nem akar hogy cikizzenek
2021. jan. 28. 21:57
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
49%

Ki biztatta...???


Ő

Pont az ellenkezőjét mondtuk többen is: hogy tök fölösleges, mert meg sem látszik!

2021. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
40 Koszonom legalább te tudsz szoveget ertelmezni!❤️
2021. jan. 29. 18:28
 43/46 anonim ***** válasza:
49%
49, ha nem oszt, nem szoroz, miért akar addig leadni három kilót?
2021. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Ettől én is mindig rettegtem. Ha tehettem én kihagytam ezeket a vizsgálatokat és akkor később külön, egy másik alkalommal kellett mennem más osztállyal, vagy azokkal, akik szintén kimaradtak. Emlékszem, hogy általános iskolában a névsor alapján beosztottak minket x fős csoportokba, csoportonként küldtek minket be és egymás után fel kellett állni a mérlegre (meg minden egyéb). Gimiben pedig tesi órán kellett méretkezni, mert volt valami netfit felmérés. Viszont az mindkettőben közös volt, hogy nem volt semmi diszkréció... mindenki előtt, jó hangosan és érthetően kiolvasták, hogy ki hány kiló vagy diktálták egymásnak. Általánosban még napokig ez volt a téma az osztályban, hogy ki hány kiló és ment a csúfolás, piszkálódás meg ki lehetett számolni, hogy ki hányszor akkora mint a másik és mindenféle. Gimiben nyilván nem volt már ilyen nyílt piszkálódás, de azért ott is mindenki kíváncsi volt a másik súlyára és beszédtéma volt utána, csak kevésbé nyíltan és ugyanúgy megalázó volt.
2021. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Jól fogalmazta meg a 46-os, dehát sokan nem tudják megérteni sajnos, hogy ez mekkora stresszel és szorongással jár egy átlagtól eltérő embernek... Nekem volt olyan osztálytársam, aki nagyon vékony volt, ő ugyanúgy rettegett ezektől, mert csúfolták őt is.
2021. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Egyébként hány kg vagy? :)
2022. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!