Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétfőn méretkezés a suliba és...

Hétfőn méretkezés a suliba és nagyon félek hogy kinevetnek a többiek! Mit csináljak hogy pár kg lemenjen rólam? Tudom hogy víz de nem baj csak pár kg távozzon

Figyelt kérdés
Szóval legyszi aki azt irja hogy nem lehet lefogyni ennyi ido alatt, tudom, hogy nem lehet es nem is ez a celom csak gyors sulyvesztes! Nagyon bunkok a fiuk es nem akar hogy cikizzenek
2021. jan. 28. 21:57
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
26%
Mit keres itt egy általános iskolás???
2021. jan. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
34%
#20 - te sem értetted meg a kérdést. Nem valóság kell neki, hanem visszaigazolás.
2021. jan. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
81%
Milyen visszaigazolás? Az kell, hogy ne szóljanak be. Azt megteszik a mérleg nélkül is a bunkók, a normálisak meg mérleggel se.
2021. jan. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
41%
Hadd gratuláljak, hogy egy gyerekkel szívóztok. Ezért aztán lehet a kiközösítésről és bullyingról beszélni meg edukálni, mikor még egy anonim fórumon is ez megy.
2021. jan. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
70%
Frankón nem értem, min változtat egy szám? Ha csinos vagy, csinos vagy, ha kövér vagy, kövér vagy, ha tök normális kamasz vagy, amire tippelnék, akkor meg az vagy. Semmivel nem fogsz máshogy kinézni 62 vagy 63 kilóval, egyszerűen nincs különbség. Engedd el ezt a dolgot.
2021. jan. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
78%

Én általánosban azért aggódtam, mert olyan sovány voltam, hogy a háj mérésnél is csak a bőröm tudták összehúzni. :D

Mikor mérlegre álltunk, a lányok mindenkit körülálltak, és bár egy igazi rohadt bunkó osztály volt, de ott mindenki nevetgélt, és minden dundi menő csaj mondta, hogy bárcsak adhatnának nekem pár kg-t, és ők is meg én is jobban néznék ki. :D Vicces volt, aranyosak voltak, ott senki nem vetett meg senkit a súlya miatt, növő korban voltunk, tiszta menő volt ott a duci csaj is meg mindenki, én meg olyan voltam egy vasaló, és nekem volt önértékelési zavarom, nem a súlyosabbaknak. :D Viseld a súlyod büszkén, semmit nem jelent a súly, én általánosban az se tudtam mi normális meg mi nem, nem vetettük össze a súlyunkat egymáséval, nem jegyzeteltünk h aztán egymást genyózzuk. A fiúknak meg semmit nem mondtunk el. Úgyis látni a másik alkatát, nem a kg-n fog múlni, hogy szeretnek vagy megvetnek. Ha vannak barátaid, majd jól megvédenek. :D De azért drukkolok, hogy 1-2 kg-t le tudj faragni, de nemtom mennyivel vagy tőle előrébb. Lehet, hogy félsz, és nem is érdekel senkit majd, több energiát fektetsz bele, mint kellene, és lehet sokan örülnének, ha úgy néznének ki, mint Te. Egyet se aggódj, hamar túl leszel rajta, és még előtted az élet, ráérsz bomba formába kerülni, növő korban vagy. :D

2021. jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
79%

Szia. Szerintem mond azt az orvosnak, hogy lázad volt, hasmenésed meg ilyenek, szóval, hogy két hétig(karantén) ne mehess suliba. Két hét alatt én anno 8kg-ot leadtam, de minimum 5 tuti lemegy, ami azért számít. Csirkesalátán éltem 2 hetet. Csirkemell és nyers zöldségek, kevés olívaolaj. Persze ebből sem sok. És csak vizet ittam. Plusz ráfoghatod, hogy a betegség miatt fogytál le.

De utána fokozatosan kezdj majd többet enni és sportolni valamit, hogy ne hízd vissza.

2021. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
82%
A válaszok a alapján látszik, hogy nem tudjátok átélni gyerekkori bullyingot. Én is túlsúlyos voltam általánosban, és ugyanúgy féltem hogy mit fognak szólni a súlyom miatt, de minket nem szerint küldtek a vizsgálóba, ettől függetlenül a lányok előtt is szégyelltem. Én csupán kértem, hogy had legyek az utolsó, valamint a nővérnek mondtam hogy ne mondja ki hangosan, max mutassa meg a papíron. Az a baj, hogy lehet külsőre piszkálják, de ha meglátják a súlyát, és tényleg kitűnően magasabb mint a többieké, akkor megjobban fogják. Ezt tapasztalatból mondom. Habár az én súlyom sosem került nyilvánosságra de egy idő után már nem csak simán disznó voltam, hanem tippelgették a súlyomat, mondták hogy úristen arra rá ne álljak mert leszakad, ne ugráljak mert földrengés lesz... stb. Szóval higyjétek el, nagyon durván rá tudnak szállni valakire, főleg ha az illető kövér. Ezt valamiért nagyon nem tolerálják 😀 főleg gyerekek között, de felnőttként sem túl elfogadott. Megjegyzem, nem értem ez miért szúrja ennyire az emberek szemét de mindegy.
2021. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
17%

30: ne mondd nekem, hogy nem is látszott rajtad a túlsúly, csak a méricskélés után döbbentek rá az osztálytársak, hogy hány kiló is vagy....


Ez egész egyszerűen lehetetlen!

2021. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
85%
31: nem teljesen mindegy? Ez csak egy újabb lehetőség arra, hogy piszkálják, ezt próbálja szerencsetlen elkerülni... látszik, hogy olyanok irkálnak ide, akik nem éltek át hasonlót az iskolában. Ezzel még nem is lenne gond, de ha nincs empátia, csendben lehetne maradni.
2021. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!