Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Többi...

Hogyan fogyjak le? Többi leírásban bővebben ki fejtve

Figyelt kérdés

Nos jelenleg 88kg vagyok 153 cm és szeretnék fogyni nem keveset hallottam egyet s mást,segitséget szeretnék kérni ugyebár a kondik zárva vannak és ilyen súly emelő meg stb.nincs csak bicajom van és 2 lábam😃tehát előszőr is felsorolom azokat amiket mondtak nekm volt olyan aki azt mondta változtassak étrendett...

07:00; turmix (banán,rízs,kása,sovány tej)+kollagén

10:00; 2 tojás abonett fél paradicsom,10 szem olivabogyó

13:00; 100gr rizs,100gr hús 10szem olivabogyó

16:00;vmilyen 35gr protein szelet

19:00;úgyan az mint 10kor

+5km futás 5km séta... és napi 2l-2,5 vagy 3 l víz +heti 2 alkalommal hal 10kor vagy este..

Volt egy másik aki azt mondta csak a mennyiséget csökkentsem

Volt olyan aki azt mondta hogy a rízs hízlal tehát ezeken nem tudok ki igazodni...így valaki esetleg küldene egy linket vagy akár egy app nevet amibe olyan ételek vannak amit az ember ilyenkor ehet és hogy mennyit mert volt olyan aki azt mondta az semmi 5napra...

Viszont a kollagén az biztos hatásos?Mivel és félek,hogy az ember lehet lefogy meg jó alakja lesz de később mondjuk 5-10év múlva nem szeretném ha amitt vissza híznák...😬 és én most épp 20× felülést szoktam csináni 20×gugolást 1km futás (mivel asztmás vagyok részben,részben viszongt nem birom a futást😅) meg 5km séta...ha jobb idő lesz szeretnék bicajozni abból elvileg 5km kell...igazából ennyi lenne meg annyi hogy én víz helyett bubis vizet iszok remélem az nem baj...🤣 kérlek kőtekedés helyett segitsetek 1-2hasznos tippel mit ehetek vagy mit nem vagy milyen app vált be nektek és hogy mit mozogjak és főbbkép mennyit



#fogyókúra #Mit mozogjak és mennyit
2021. jan. 29. 15:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jaaa és az abonett az véletlenül nem kenyér?Elvileg azt sem lehetne egyek....de ha esetleg mégis ilyen rozs kenyeret lehet enni?salátákat milyent ehetek?Joghurtokat ehetek ?
2021. jan. 29. 15:33
 2/11 anonim válasza:
Azért egyél néhány húst is. Azért, mert azt mondják, hogy hízlal, az nem igaz.
2021. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen csak azt mondják abból sem mindegy mit elvileg csak csirke húst lehet ennem mást nem
2021. jan. 29. 15:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Pfff ez egy káosz, gyermekem. Láthatod, mindenki összevissza dumál, és ez van belőle. Szomorú... Én mikor kezdtem, akkor senki sem érdekelt, mit dumál! És láss csodát, lefogytam. De nem ilyen gagyi appokkal meg youtube videókkal, meg idióta reklámemberekkel, pocsék fogyiteákkal... Ha én is emberekre hallgattam volna, még mindig 92 kiló lennék 68 helyett.
2021. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha kapsz egy kész sablon étrendet, azzal több gond is van. Pl. az, hogy nem a te szervezeted igényeire van kitalálva, vagy hogy olyan ételek vannak benne, amiket képtelen vagy megenni. Ha 1-2 napos, akkor nem elég változatos, és megunod. Aztán egy idő után feladod, mert utálod az egészet, és mivel nincs jobb ötleted, elkezded ugyanazokat enni, amiket korábban, amiktől elhíztál, és szépen visszahízod, amit leadtál. Úgyhogy olvass utána az alapoknak (mit jelent a kalória, a makrók, melyikből mennyi kell a te testsúlyod és egyéb jellemzőid alapján), aztán állíts össze magadnak egy saját étrendet.

Apropó, az étrended több sebből vérzik. Kevés benne fehérje, zöldség csak nyomokban, valószínűleg kalóriában is túl kevés.

Ehetsz abonettet, vagy akár rozskenyeret is. Salátából bármilyet, amiben sok a zöldség, és nincs telenyomva majonézzel (legjobb, ha magad csinálod az egészet egészséges alapanyagokból). Joghurtból lehetőleg olyat, ami nem cukrozott bolti cucc, legjobb a natúr + bogyós gyümölcsök (ha neked túl savanyú, édesítőszerrel).

A kollagéntől nem fogsz lefogyni, az arra való, hogy a bőröd rugalmas legyen. Bajod nem lesz tőle, bár amúgy sok ételben is megtalálható (pl. a húslevesben, amit én elég gyakran eszem).

2021. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem halgatok másokra csupán még sose fogyókuráztam..nem tudom mit kell ilyenkor tenni..és szerintem is fontos mit eszik az ember,ha mindent össze-vissza eszik az ember úgy ahogyan eddig azzal nem jutt előrébb az ember hiába sportól...Én se foglalkoznák senkivel,ha tudnám mit lehet enni és mit nem...mármint az alapokat...nyílván probálok minden telhetőt megtenni,de azért kértem 1-2 tippet aki tapasztaltabb
2021. jan. 29. 16:34
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen egyébként nem nagyon ízlett a turmix amit ajánlottak fájt a hasam tőle,görcsöltem ..nagyon szépen köszönöm a választ🥰
2021. jan. 29. 16:35
 8/11 anonim ***** válasza:
A kajás dologhoz nem nagyon tudok hozzászólni, de konkrét edzéseket kellene csinálod. Pl: has, láb, stb. Futás? Uhum. Nem azt mondom hasztalan, sőt, kell. Egy darabig jó, de nem művel annyira nagy csodát, mint amennyire emlegetik.
2021. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha leírod nekem priviben, miket szoktál enni általában (nem diétázva), abban tudok segíteni, mit lenne érdemes változtatnod.

#5

2021. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A futást 60 kilóig felejtsd szépen el, csak elcseszed az izületeid.

Egyelőre írd össze, hogy mit eszel és számold ki a makróit, kcal tartalmát. Ha valami orbitális, akkor a harmadát kezdetnek le is veheted. Utána ezt a 2/3-os kcalt úgy hozd ki, hogy ennek 30%-a fehérje legyen, 40%-a szénhidrát és rost, a zsír szintén 30%. A szénhidrátnál azt nézd, hogy olyan legyen aminek a glikémiás indexe maximum 55, de inkább az alatti, így elég lesz a kaja, nem leszel éhes. 55-nél magasabb glikémiás indexű ch-t csak az nap egyél, amikor edzel valamit, azt is előtte, hogy legyen erőd csinálni.


A fogyás eredményességének megállapításában a centi legyen a mérvadó,mert a súlyod ingadozhat.

2021. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!