Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Többi...

Hogyan fogyjak le? Többi leírásban bővebben ki fejtve

Figyelt kérdés

Nos jelenleg 88kg vagyok 153 cm és szeretnék fogyni nem keveset hallottam egyet s mást,segitséget szeretnék kérni ugyebár a kondik zárva vannak és ilyen súly emelő meg stb.nincs csak bicajom van és 2 lábam😃tehát előszőr is felsorolom azokat amiket mondtak nekm volt olyan aki azt mondta változtassak étrendett...

07:00; turmix (banán,rízs,kása,sovány tej)+kollagén

10:00; 2 tojás abonett fél paradicsom,10 szem olivabogyó

13:00; 100gr rizs,100gr hús 10szem olivabogyó

16:00;vmilyen 35gr protein szelet

19:00;úgyan az mint 10kor

+5km futás 5km séta... és napi 2l-2,5 vagy 3 l víz +heti 2 alkalommal hal 10kor vagy este..

Volt egy másik aki azt mondta csak a mennyiséget csökkentsem

Volt olyan aki azt mondta hogy a rízs hízlal tehát ezeken nem tudok ki igazodni...így valaki esetleg küldene egy linket vagy akár egy app nevet amibe olyan ételek vannak amit az ember ilyenkor ehet és hogy mennyit mert volt olyan aki azt mondta az semmi 5napra...

Viszont a kollagén az biztos hatásos?Mivel és félek,hogy az ember lehet lefogy meg jó alakja lesz de később mondjuk 5-10év múlva nem szeretném ha amitt vissza híznák...😬 és én most épp 20× felülést szoktam csináni 20×gugolást 1km futás (mivel asztmás vagyok részben,részben viszongt nem birom a futást😅) meg 5km séta...ha jobb idő lesz szeretnék bicajozni abból elvileg 5km kell...igazából ennyi lenne meg annyi hogy én víz helyett bubis vizet iszok remélem az nem baj...🤣 kérlek kőtekedés helyett segitsetek 1-2hasznos tippel mit ehetek vagy mit nem vagy milyen app vált be nektek és hogy mit mozogjak és főbbkép mennyit



#fogyókúra #Mit mozogjak és mennyit
2021. jan. 29. 15:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sokat nem szoktam sportolni inkább 1 km futás és 5 km séta és 20 gugolás...de tegnap mondjuk ki hagytam a gugolást csak futás és séta maradt..ma mondjuk ki hagyom meg holnap is...de szerintem eredményes...kivéve a gugolás az már érzem hogy nem jó az ízületemnek
2021. jan. 30. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!