Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik el vannak hízva, azok...

Akik el vannak hízva, azok miért nem hiszik el, azokat a tanácsokat, amik csak józan paraszti ésszel is a fogyást segítik?

Figyelt kérdés

Ha leírod azt, ami 1000 helyen le van már, kalóriadeficit, mozgás stb. azt lepontozzák. Pirulát keresnek, fogyasztóteát, fogyasztó ételeket. Ha ennyire szeretnének lefogyni, miért nem néznek rá szakcikkekre, ahol ezek a dolgok ki vannak fejtve, le van írva az emberi test működése, mindenki számára érthető módon.

Én is kövér voltam, simán lefogytam 30 kilót minden csodabogyó nélkül, kalóriadeficitben voltam és sportoltam, külső segítség nélkül. Elolvastam, megértettem, alkalmaztam, aztán jöttek az eredmények.



2021. febr. 17. 06:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10-es, köszönöm a választ, de nem értek teljes mértékben egyet veled,ami nem baj.

most nem beszélek betegekről, hanem átlagos emberekről. ha bukik a fogyás, sajnos személyi kompetenciák miatt bukik.természetesen vannak szerencsésebb alkatok,akiknek könnyebb ez az egész,sőt el sem híznak, akármit és akármennyit esznek.

de a kalóriadeficittől, a helyes makrótápanyag beállítástól és mozgástól MINDENKI lefogyhat, akinek nincs valami baja,de én nem ezekről beszélek. az más kérdés kinek mennyi az annyi. és igen, legtöbbször nem tartják a diétát, nem azt,nem annyit, nem akkor eszi amikor kéne. a sport nem is annyira lényeges, a diétát bukják.

2021. febr. 17. 15:18
 12/13 anonim ***** válasza:
88%
Ok azok akik sose fogynak le. Lustak, nincs akarat erejuk, konnyu utat probalnak keresni. Ami persze nemletezik..
2021. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

Kedves kérdező és 8-as!

Annyira jól esett, amit írtatok!

A 3. Válasznál :)

Maga a 8-as válasz :

még sosem irtak valaszomra nekem semmi elismerést, pedig igyekszem korrekt válaszokat adni. Van, hogy felfele pontoznak, de azért inkább a másik jellemző, pedig nem írok bántó dolgokat. Feldobtátok a napomat! Nagyon nagyon!!!! Jól esik. Köszönöm, kitartást a valaszolasokban és a fogyókúrához/életmód valtashoz(inkább ezt írom, mert emelett sosem lesz szükséged többet fogyókúrázni!) minden jót kívánok!

2021. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!