Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek táncolással vagy...

Szerintetek táncolással vagy edzéssel lehet jobban fogyni?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy a táncolás szimpibb nem olyan unalmas mint az edzés és nem érzem annyira kötelezőnek mint az edzést. Én személy szerint elfáradok egy edzés után abszut nem érzem magam feltöltve mint ahogy sokan mondják hogy huhh mekkora energiát add személy szerint én utána alszok mert hulla vagyok tőle. Viszont ha táncolok youtube-on rengeteg egyszerű táncos video van fent amit lehet utánozni sokkal jobban feltölt jó kedvem lesz és sok a siker élmény hogy megtanultam egy adott koreográfiát :D ti hogy gondoljátok ezt? Lehet azért fáradok el jobban edzés után mert terhelőbb mint a tánc? De melyik lehet a jobb zsír égetés szempontból? El kell fáradni ahhoz egyáltalán hogy zsírt egéssen az ember(?) Én úgy gondolom hogy nem feltétlenül...

Reggeli tánc után ez a kérdés vetődött fel bennem ti hogy vélekedtek erről?:)



2021. febr. 17. 07:04
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Örülök hogy jó kedved lett :D nekem is mindig az van tánc után :) azóta teljesen kiegyensúlyozott vagyok még az ilyen szomorú emberek sem tudnak lehuzni mint te:) remélem te is megtalálod a boldogságod ❤️
2021. febr. 17. 13:49
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha a táncolástól jobban érzed magad, akkor egyértelműen azt csináld. Megkérdezhetem, milyen videókra szoktál táncolni?
2021. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Amikben mutatják a lépéseket és követem youtubon :)
2021. febr. 17. 14:53
 14/23 anonim ***** válasza:
61%
Nem adtál le te semmit😄 aki 45 kilót le tud adni, az pontosan tudja, hogy mit kell tennie😃 nem itt kérdezősködik, madár.
2021. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

#14 legyen úgy ahogy gondolod őszintén sajnálom hogy ilyen fura ember vagy. Jó szándékból mondom ha érdekel téged, hogy inkább ne írj mert le pontoznak. Legyen szebb napod azért. (:


Beceneveket, név adást már anyukám megtette helyetted elég szánalmas hogy közünk sincs egymáshoz még is neveket adsz nekem! Ne így mutasd meg az értelmi szinted, biztos hogy sokkal több van benned mint azt hiszed sok sikert mindenhez❤️

2021. febr. 17. 15:07
 16/23 A kérdező kommentje:
- mellesleg abszut nem akarlak felbosszant ami ha esetleg úgy jönne le amit írok, tényleg békés szándékból írom! De szerintem ez nem aza hely, legalábbis a számomra ahol vitát kezdeményezzek remélem érthető -
2021. febr. 17. 15:09
 17/23 anonim ***** válasza:
45%
14-vagyok, nem vagyok fura ember, csak kicsit nagy az egód a tudásodhoz mérve:) a lepontozás meg nem zavar különösebben. amúgy megnézném azt a medvetáncot. gondolom mint az ólompillangó:)
2021. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező te nem vagy komplett az fix🤣🤣
2021. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Neharagudj, de ezt nem tudom komolyan venni hogy egy profilból írsz 2 olyan választ mintha 2 külön ember írná. Tényleg hagyd abba, szerintem jobban jársz. :) gondolom a te egód vérig lett sértve mert te nem tudsz értelmesen meg nyílvánulni és nem megy a kulturált vitatkozás. Talán ha betöltöd a 18.élet éved menni fog addig ne itt próbálkozz mert szeretnélek értesíteni róla hogy nem megy.

Én ezt már kinőttem remélem te is ki fogod szóval részemről lezárva hisz túl van tárgyalva a dolog.

A fantáziádra bízom a többit :)

2021. febr. 17. 18:42
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem táncolással (annyira) nem lehet fogyni, edzéssel viszont igen
2021. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!