Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Apenta+ zero cukor üditőt...

Apenta+ zero cukor üditőt lehet inni diéta alatt?

Figyelt kérdés

sziasztok, az lenne a kérdésem hogy van egy olyan üdìtő hogy Apenta+

zero cukor van benne, édesìtőszerekkel van megcsinálva

egy teljes flakon 750ml

750ml-ben a tápérték:

8kcal

zsír: 0gramm

szénhidrát: 0,5 gramm

amelyből cukrok: 0gramm

fehérje: 0gramm


ezen kîvül tele van b6 b12 vitamonikkal, citromfű kivonat, magnézium


a vizet az a baj hogy egész nap nem tudom inni..nemtudok meginni napi 3-4-5 liter csak vizet, maximum 1,5 liter vizet megtudok inni de a többit bevihetem ezzel az üdìtővel? gátolja a fogyásom? lassítja?



2021. márc. 27. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
🤣🤦😂
2021. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Elvileg az édesítőszer is hízlal
2021. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Miért nem tudsz vizet inni? Ha szomjas vagy akkor segít az is... Ez a zéró kalória dolog igazából a gyártónak egy jó dolog, mert el tudja adni az üdítőjét a "diétázó" embereknek, de úgyis televan minden cuccal.

Ha valami édes üdítőre vágysz akkor inkább igyál meg egy pohár frissen facsart gyümölcslevet, abban legalább van valami vitamin.

2021. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Hát kalória nincs benne, de nem egészséges naponta literszám inni az édesítőszert. Ha ennyire nem tudod meginni a vizet, igyál gyümölcsteát édesítés nélkül.
2021. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Víz, citromlé, eritrit és kész a diétás limonádé. Szívesen!
2021. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,

utolsó válaszoló,..igen szerintem is ez lesz a legjobb megoldás :)

2021. márc. 27. 23:09
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Igen, nyugodtan ihatod, én is ezeket iszom. Az Aldiban kaphatóak Zero néven is, olcsóbban, hasonló palackban, kicsit más ízvilággal. Arra szoktam ügyelni, hogy ebben a sorozatban van amelyik teljesen hozzáadott cukortól mentes, de van, amelyik nem; én csak a cukormenteseket szoktam inni. Számomra ez a háromnegyed literes kiszerelés is ideális.

(Edzek és futok mellette, az elmúlt időszakban 10 kilót sikerült leadnom.)


(Vannak akik szerint kerülendőek a mesterséges édesítők, én nem osztom ezt az álláspontot; ezek kellően biztonságos, sokszor és alaposan bevizsgált élelmiszeripari adalékanyagok. Habár én ezekből is viszonylag keveset használok.)

2021. márc. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Igazából lehet, de csak magadat szívatod vele, ugyanis az édesítőszerek fokozzák az éhségérzetet, ami egy fogyókúrás diétánál nem annyira jó (ezért van igaza a 2-esnek, még ha közvetve is, de sajnos tényleg hizlal). Fogyaszd0 csak étkezésekhez, a köztes időben pedig víz, illetve az előbb leírtak.
2021. márc. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából lehet, de csak magadat szívatod vele, ugyanis az édesítőszerek fokozzák az éhségérzetet, ami egy fogyókúrás diétánál nem annyira jó"


Ezt már sokszor olvastam, de magamon még sosem tapasztaltam, pedig intenzíven fogyasztok mesterséges édesítővel készült italokat, élelmiszereket.

2021. márc. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most jutott eszembe hogy régen a metróban meg az intersparban lehetett kapni (de szerintem most is van) literes 100%-os gyümölcslevet, amiben nem volt hozzáadott cukor esetleg még azt ihatod vagy steviával/xilittel készült szörpöket.
2021. márc. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!