Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye ezzel most nem rontottam...

Ugye ezzel most nem rontottam el teljesen a diétámat?

Figyelt kérdés
Eddig reggelire ettem 3 abonettet, 2 főtt tojást és mellé egy kis paradicsomot, ebédre ettem 4 abonettet és mellé 100g túrót és most még ettem egy csokis kroaszont, 1 olivás stanglit notellával meg pár szem kolbászt ugye ezzel most nem rontottam el teljesen?

2021. ápr. 2. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez hány kalória volt? Belefért a napi kalória keretedbe?
2021. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ugyszámoltam hogy ez összesen 1360kcal
2021. ápr. 2. 16:23
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Rendbe van teljesen! Néha kell is kicsit többet enni, segít az anyagcserén is, ami lelassul ha nem megfelelő a tápanyagbevitel, ezáltal nehezebb a fogyás.
2021. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Nyugi, ha ilyen diétát csinálsz, akkor az már alapból el van rontva.

Zöldség amit fogyasztasz kimerült abban az egy paradicsomban, rost bevitel nulla, energiabeviteled ha így étkezel szintén kevés, nem tudom mi a célod, de ha az, hogy leadj x kilót, lehetőleg minél gyorsabban és utána visszatérj a normális étrendedhez amit azelőtt csináltál, akkor ki kell ábrándítsalak, az nem fog működni.


Életmódváltásnak pedig kicsit mazoista ez az abonettekkel való önsanyargatás.

2021. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Általában mennyit szoktál enni egy nap?
2021. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudjuk, hogy alapból mit és mennyit eszel, ezért erre a kérdésre lehetetlen válaszolni. Ha napi 2500 kcalt eszel, akkor semmi gáz, ha 1500-at, akkor neccesebb.
2021. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A reggelid oke, a tobbi gyaszos.

Miert eszel ebedre turot meg abonettet? Aztan latod, hogy jon a falasroham, aztan megeszel mindent, amit talalsz.

Egyel ebedre rendesen, husit, zoldseggel peldaul, uzsonnara mehet a turo, vacsorara meg nem tom, tonhalas salata, es neha ha megkivanod, egy kis peksuti, vagy kolbasz, napkozben, de ne minden egyes nap.

Egyebkent nem ezen az egy napon fog mulni, csak ha nem allitod ossze rendesen az etrended, akkor ehes leszel, es ez lesz, mint ma.

2021. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazàból eddig nem nagyon számoltam a bevitt kcal-t de szerintem 2000 az tuti volt de pár napja 700-1000-et viszek be de már csak 3kg-t szeretnék leadni
2021. ápr. 2. 17:30
 9/12 A kérdező kommentje:
De ma már nem fogok többet enni szvl marad ez az 1360kcal
2021. ápr. 2. 17:35
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

3mat leadsz 700kcal-lal, utana 1500kcal-lal meg visszahizol 6ot

Gratulálok🤦‍♀️

2021. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!