Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye nem rontottam el semmit?? ,

Ugye nem rontottam el semmit?? ,

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Kérlek titeket segítsetek❗❗❗

6 hónapja intenzíven diétázok egyszersem csaltam.. A mai napon nem tudom hogy mi történhetett velem de délutánra megboldult a szervezetem és hatalmas éhség lett rajtam úrrá! Sajnos megettem egy kézműves hambit ami annyira megulte a hasam hogy távozott is van 20 percen belül...egybol jobban lettem, hírtelen utána rám tört az édesség iránti vágy ami elől nem tudtam menekülni sőt annyira nem, Hogy egy doboz bonbont megettem :(

Ha holnaptól visszatértek a megszokott diétámhoz UGYE NEM RONTOTTAM EL SEMMIT❓❓❓❓ 😪😪😪

KEGYETLEN BŰNTUDATOM VAN HÓNAPOK ÓTA NEM CSINÁLTAM ILYET 🥺🥺🥺



2021. ápr. 6. 19:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
Gratulálok! Én pont 17kg-ot fogytam, mikor kórházba kerültem, olyan állapotban, hogy vérátömlesztést kaptam, te is rosszul fogsz járni.. Elárulom, hogy szerencsés vagyok, mert 2 év alatt és csak az összes leadott súly jött vissza, nem több és fél év után menstruáltam is, nem mindenki ilyen mázlista..
2021. ápr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Emeld a kalóriád ,mert ha így folytatod csak egyre többször fog falásroham rád törni. Én is majd egy évig így koplaltam (anorexiás voltam), majd amikor gyógyulni akartam átcsapott binge eatingbe ,majd bulímiába...Természetesen mind a 20 kg-ot visszahíztam.

Azóta sem bírok falásrohamok nélkül, enyhe kalóriadeficitben fogyókúrázni, sem súlyt tartani.

2021. ápr. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1300 alá miért mész??? Ezt úgy vissza fogod hízni, mint állat.


Vagy elkezdesz zabálni és aztán majd hánytatni magad.


Pszichológus, mielőbb.

2021. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!