Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek lefogyn...

Sikerült már valakinek lefogynia kb. 20 kilót? Hogyan?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 17:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
10.???? Ezt nem értem. Hogy jön ide az anorexia? A célsúlyom 65 kg, 2 éve fogyok, és még van 20 kg feleslegem. Nem vagyok anorexiás.
2021. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
#11 hány kalóriát eszel egy nap? És általában miket? Sportolsz valamit? Ha igen mit és mennyit?
2021. ápr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Tud valaki valamit korpás hajra?
2021. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Szuper, akkor van esélyem!😀

Köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 8. 23:36
 15/22 anonim ***** válasza:
#14 nem hiszem :/
2021. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#14 van ötleted rá?
2021. ápr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

12. Hát nincs direkt kalóriakeretem, én nem erre figyelek. De 2500 kcal körül jön ki egy napom.

Persze szoktam mozogni.

Heti 5, most már néha 6 nap /1 óra. Hogy mit az változó. Gyorsgyaloglás, szobabicikli, erősítő edzések, görkorcsolya ( ha az idő engedi).

2021. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%

Június óta 10 kilót fogytam. Még 15 kiló van hátra.


157 cm/ 80 kg-ról indultam

157 cm/ 69-70 kg vagyok most


A karácsony, szülinapok, bezártság, egyéb ünnepek alatt nem igazán figyeltem oda az étkezésre, mozgás meg nem többől állt a vége fele mint, napi fél óra séta. Az elején edzőterembe jártam, futottam, bicikliztem. Az étkezésre is nagyon figyeltem. 4 hónap alatt ment le a tíz kiló, aztàn híztam 3-at majd leadtam, majd megint híztam, megint leadtam. Karácsony óta beálltam 69-70 kilóra. Most folytatom, remélem nyárra elérem a célomat.


21N

2021. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
94%

11 hónap alatt 21 kiló.

Cukros és lisztes doglok teljes kiiktatása, plusz elhagytam a tejet (Tejterméket alkalmanként fogyasztok, sajtot-túrót-natúr joghurtot. De a tejre nagyon rá voltam szokva, napi 1 liter is elfogyott akár, mert hatalmas bögre tejeskávét ittam. Nyilván ez kalóriában rengeteg... Ezt 1 nagy pohárnyi kókusz vagy mandulatejes kávéra cseréltem.)


Kalóriaszámolás, alacsony ch (van akinek jó ez van akinek nem. nálam a ch fogyasztás kívánosságot és állandó éhséget okozott, mióta csökkentettem energikusabb vagyok, fizikailag és szellemileg is. de mondom, ez egyéni szerintem kinek jó kinek nem.)


Első hét volt nehezebb amíg megszoktam hogy másképp étkezem, és eleint nagyon szenvedtem attól hogy hiányzik a rengeteg tejeskávé. Lelkileg volt nehéz :D

Aztán megszoktam, és nagyon jól éreztem magam - és jól érzem magam a mai napig, nem érzek semmi szenvedést, finomakat és eleget eszem.


Az életmódváltásom első pár hónapjában csak az étkezésre figyeltem, majd fokozatosan bevezettem a sportolást. Mostmár heti 5-6 nap mozgok, napi 2 órát, kedvtől függ hogy éppen mit. Van hogy "csak" szobabicikli, van hogy tornavideó, amikor tudtam konditerembe menni, akkor elliptikus tréner. Néha nagy túrázás. Alkalmanként súlyzózom, vagy saját testsúlyos edzés, plusz heti pár este fél óra futás. Fokozatosan jutottam idáig, de az éeltem része lett a mozgás, ha valamilyen okból több nap kimarad, már hiányzik.


Mindenzt úgy, hogy 10 éven keresztül sikertelenül próbáltam lefogyni. Most idén lett valahogy az hogy lelkileg megértem rá, és úgy kezdtem hogy napokig csak utánaolvastam és ráhangolódtam, meg próbálgattam mi lesz számomra a megfelelő, hosszú távon fent-tartható szenvedés nélküli.


Ha nekem sikerült, bárkinek sikerülhet! Szóval hajrá mindenkinek!


Lelkileg készülj fel rá, az az egyik legfontosabb szerintem. A 11 hónap alatt nekem volt 2 hónapos stagnálásom. De nem estem kétségbe, nem adtam fel és zabáltam be, de nem is kezdtem eszeveszett koplalásba hogy akkor majd hátha... Ugyanúgy folytattam a megszokott új életmódomat. S meglett az eredménye. :)

2021. ápr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

19-es vagyok, adataimat lehagytam:


30N

162 cm

induló súly: 80 kg

jelenlegi súly: 59 kg

2021. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!