Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak? És hogyan...

Hogyan fogyjak? És hogyan hagyjam abba? (Nyilván ha elértem a célt)

Figyelt kérdés

163 cm vagyok, és 78 kg, 65 kg körülre szeretnék lefogyni.

Azt már tudom, hogy a cukrot ki szeretném vonni az életemből. Illetve azt hogy tejterméket csak kis mennyiségben szeretnék fogyasztani.

Jó tippek, efajta fogyáshoz?


2021. ápr. 12. 17:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A fizikai éhséget érzi az ember, és fokozatosan alakul ki.

A kívánósság pl olyan, mint amikor elmész egy pékség mellett az utcán, megérzed a péksüti illatát és arra gondolsz de jó lenne enni egy kis péksütit😊 Pedig valójában nem érzel éhséget. Ez egy külső körülmény, nem energiaigény. Ha tovább mész, elmúlik. Vagy ha pl a tvben reklámoznak egy csokit és ez a vizuális inger váltja ki azt, hogy de szívesen ennél egy kis csokit.

Aztán ott van még az érzelmi evés, amikor szintén nem vagy éhes fizikailag, de eszel mert pl szomorú vagy, vagy unatkozol. Ilyesmi miatt sem szabad az ételek után nyúlni.

2021. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!