Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem lapos sehogy a hasam?

Miért nem lapos sehogy a hasam?

Figyelt kérdés

Tényleg mindent próbáltam a világon már... Minden diéta, rengeteg kardio, rengeteg sport, próbáltam azt is hogy külön hasra edzek, elhagytam hónapokig teljesen a cukrot&lisztet&olajat, abszolút semmi sem segített,úgyis van alul egy kiálló rész, +még látszik eléggé egy nagyobb fogyás után a lógó bőr, nagyon idegesít már.

Az egyetlen amibe gyanakodom (bár nem biztos ezért van) hogy folyton, de tényleg minden egyes másodpercen valamin stresszelek, örökké jár valami a fejembe, nagyon sokat idegeskedek, ez megy 24/24-be...



2021. ápr. 28. 23:25
 1/10 anonim válasza:
79%
Igen, pontosan a stressz. Az adrenális kimerültség puffasztja a hasat állitolag.
2021. ápr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mit tudnék ellene tenni? :( Sehogy sem tudok nyugodt lenni..
2021. ápr. 29. 07:44
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Senkinek sem teljesen lapos a hasa, valaminek tartania kell a belső szerveidet :D
2021. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pedig rengeteget ismerek akinek teljesen lapos még ülve is:( lehet a genetika?
2021. ápr. 29. 10:43
 5/10 anonim válasza:
100%

Magasság, kg?Ha amúgy vékony vagy akkor genetika.De ha ducibb vagy akkor...akkor nyilván nem az.

Bár nekem is lapos a hasam de én nem tartom magam olyan borzasztóan vékonynak meg nem is vagyok az nálam ez genetika

2021. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Totálisan teljesíthetetlen vágyálom a full lapos has, még ülve is. Enyém reggel lapos, izmos, aztán eszek, vagy leülök, és akkor nyilván a bőr meg a benne lévő étel az hurkát vet, ez tök normális dolog.
2021. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
166-7 cm, 59 kg, de pl betegség miatt voltam 46 kg is és akkor sem volt lapos a hasam
2021. ápr. 29. 13:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

166-7 cm esetén az 59 kg nem sok. Bármi is legyen az az 59kg, nem sok.


Nálam már laposabb a hasad.(sok volt a sör) attól, hogy nem olyan mint egy deszka ne legyél elkeseredve, mert az csak öli a motivációt. Ha fiú vagy törekedj arra hogy szélesebb legyen a váll mint a derék. Ha lány vagy akkor inkább arra törekedj, hogy mellkas, derék szélesebb legyen mint a törzs és nyertél. Ha nem eszel semmit, amit nem ajánlok, akkor lesz a gyomrodnak J alakja, de soha máskor.nem kell Sharon Stone-nak lenni ahoz, hogy jó alakod legyen.

2021. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj böjtölni 2-3 napig.
2021. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De ha utána eszek fog látszani úgyis nem?
2021. máj. 1. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!