Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168cm/51kg milyen?

Evvc.lkh kérdése:

168cm/51kg milyen?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, sokat sportoltam mindig is (bár most csak itthon edzegetek)

Tudom a kg nem túl sok, de mégis nagydarab vagyok, nem hájas/duci, de olyan "megtermett" 😂

Nem tudom mennyire érthető.

Szeretnél fogyni, de lehet hogy úgysem tetszenék jobban magamnak, mivel ilyen az alkatom :/ illetve deszka vagyok, de az genetika, az biztos.



2021. máj. 6. 13:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
37%
Hiznod kéne, csont sovány lehetsz
2021. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nem kellenél. Nincs rajtad egy kis csinos kerekded simogatni való sem.
2021. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
76%

Csak a saját példámat tudom felhozni. Én is ilyen magas vagyok, mint Te, 16 évesen 53-54 kiló voltam, és hatalmasnak láttam magam. Tudni kell, hogy erős testalkatú vagyok, széles vállakkal, háttal, izmos lábakkal. Az évek folyamán rájöttem, hogy soha nem leszek hasonló a pipaszár-lábú csapott vállú manökenekhez, hiába koplalok akármennyit :-)

Megtanultam elfogadni, hogy ez van.

Elteltek az évek, ma már 46 vagyok :-) vagyis lassan nagymamakorú. Jelenleg is 168 cm, de már 57 kg. Sokat sportolok és vigyázok magamra. Most sem látom vékonynak magam, de mások szerint az vagyok.


Szerintem maradj olyan, amilyen vagy, és fogadd el hogy nem vagy gebe alkat, még soványan sem. Tudom, nehéz, de nagyon sok embernek így tetszel, hidd el. És nehogy fogyózz, mert rámehet az egészséged a kóros soványságra,

2021. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Edana ***** válasza:
50%

ezek az arányok így számok alapján tökéletesek.

valószínű azért látod hogy ez nem így van mert az izom testzsír arány másképp oszlik el rajtad.

egyél több fehérjét (csirke, tojás, tej, stb.) és kezdj el futni.

a lényeg h egy picit emeld a bevitelt mert fogynod már nem kell sőt későbbiekben egy kicsi nem árt ha feljön. de nem sok.

viszont neked csak formálódó kéne már.

(mindenki tudja hogy az izom nehezebb mint a zsír)

sok sikert :)

2021. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
83%

#12 adom

Felszedhetne pár kilót

2021. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
65%
Szerintem teljesen normális ebben a korban, bár nem ártana hízni.
2021. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%
#27 sztem is
2021. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
39%

#12 ha egy számból ítéled meg a nőket, szerintem te sem kellhetsz nekik.


Kérdező, teljesen jók az arányaid, az edzéstől formásodhatsz még, ha szeretnél. Ez még egyáltalán nem nevezhető anorexiásnak, ne foglalkozz azokkal akik ezt írják!! Az én alkatom is hasonló a tiedhez, ha fogynál még akkor valószínű már túl soványnak látszódnál (tapasztalat, de visszahíztam, mert nem tetszett)

Nekem az izomépítés + futás bevált, így nem vagyok extra vékony, de csinosan izmos.

160cm 52kg

2021. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
4%

14.


(nem) mindenki tudja hogy az izom *sűrűbb* mint a zsír, nem nehezebb

2021. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
86%
#20 az izom nehezebb mint a zsír :D véletlen nyomtam neked zöldet bocsika
2021. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!