Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168cm/51kg milyen?

Evvc.lkh kérdése:

168cm/51kg milyen?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, sokat sportoltam mindig is (bár most csak itthon edzegetek)

Tudom a kg nem túl sok, de mégis nagydarab vagyok, nem hájas/duci, de olyan "megtermett" 😂

Nem tudom mennyire érthető.

Szeretnél fogyni, de lehet hogy úgysem tetszenék jobban magamnak, mivel ilyen az alkatom :/ illetve deszka vagyok, de az genetika, az biztos.



2021. máj. 6. 13:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

igen, így már jobb. körülményesen írtad le, de már sikerült rátapintani a lényegre, a térfogat.

egyszerűbben: 1 liter izom nehezebb mint 1 liter zsír. de enélkül nem értelmezhető - ha csak azt mondod, hogy az izom nehezebb mint a zsír, akkor aki gondolkodik, meg fogja kérdezni, hogy jó, de ezt hogy érted. te is írtad, hogy 5 kiló és 5 kiló. egyik sem nehezebb. de nem ezt nézzük, hanem a térfogatot.


a különbség pedig: kb. 15% az izom javára. ami azt jelenti, hogy ha valakin van 10 kiló túlsúly zsírból és annak a helyébe 10 kiló izmot épít (ehhez amúgy sok szerencsét, kevés az ilyen elszánt ember), akkor kb. 1,5 kilóval lesz nehezebb, mint előtte. nem gondolom, hogy ez szignifikáns különbség (ezért mondtam, hogy nem jó dolog erre fogni a hízást, hogy "biztos felszedtél egy rakás izmot"), viszont az illető sokkal formásabb lesz, mert az izom sokkal sűrűbb, kevesebb helyet foglal el.

2021. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
#29 igen igazad van, ha ugyanolyan alakom lenne mint a kérdezőnek, akkor 48,6 kg lennék. Tehát nem csak az én szemmértékem rossz. Egyébként látom levetted a lényeget.
2021. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Hizz
2021. máj. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!