Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyen bűntudatom...

Hogyan ne legyen bűntudatom az evéstől?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy elég kövér vagyok, és undorom magamtól. Mikor tükörbe nézek hányingerem támad. Egész nap depizek, mozgok amennyit tudok, néha falatozok, de úgy érzem, hogy nem érdemlem meg a kaját, mert már így is elég kövér vagyok, hová hízzak még? És akkor inkább elteszem későbbre, van hogy egy nap alatt fogy el egy szendvics, vagy pár kanál leves. Estére kicsit fáradt vagyok, bár legalább fogyok, de csak még jobban undorodom magamtól. Úgy érzem néha, hogy élni is kár, ilyen dagadtként úgyse találok senkit aki szeret, meg hasonló gondolatok.

2021. máj. 24. 09:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az étel az élethez szükséges, anélkül meghalsz. Ennyi erővel a levegővételtől és az alvástól is lehetne bűntudatod... Ezt próbáld tudatosítani magadban, különben tényleg evészavaros leszel, ahogyan írták is. Fogyni le lehet ésszel is, úgy, hogy eszel közben.
2021. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!