Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jelenleg 89 kg vagyok, egy...

Jelenleg 89 kg vagyok, egy hónap alatt le kellene adnom 10kg-ot. 171cm magas vagyok. Tudnátok nekem ebben segíteni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 17:35
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Már 1hete fogyózok, 3kg fogytam majd meglátjuk hogy tényleg nem lesz-e belőle semmi:)
2021. jún. 2. 18:51
 12/27 anonim válasza:
81%
Egyel keveset es sportolj sokat ... ennyi a recept. Attol fuggoen, hogy mennyire eszel keveset avagy mennyire sportolsz sokat ... ennek fuggvenye a kilok szama.
2021. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
55%
Vágd le az egyik lábad, kérem a következőt!
2021. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Akik normálisan válaszoltak, azoknak köszönöm a válaszokat!
2021. jún. 2. 19:29
 15/27 anonim ***** válasza:
90%

Nem az a recept, hogy egyel keveset.


Kaloriat kell szamolni kerdezo, a fogyas a kaloriadeficiten mulik. Nem kell ehezni egyaltalan, a lenyeg az, hogy tobb kaloriat egess el, mint amennyit beviszel. Szamold ki az alapanyagcsered, ehhez vannak netes kalkulatorok, es ahhoz merten allitsd be a kaloriat.

Sport termeszetesen szukseges, mindenkeppen mozogj valamit.

2021. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
83%
Megkérdezhetem, hogy hogyan sikerült 1 hét alatt 3 kg-mot fogyni?
2021. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
utolsonak: kb. napi 900kcal eszem, mellette ott a sulis testnevelés óra ami sokszor elég kemény, meg azon felül szoktam kutyát sétáltatni/futni/biciklizni, így fogyni fogok, nem?
2021. jún. 2. 20:07
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
De, viszont vissza is fogod hízni hamar, és addig az energiád is elmegy majd szépen, ne így csináld! Egyél egészségesen és mozogj sokat, ne legyenek ilyen drasztikus elvárásaid magaddal szemben!
2021. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
napi 900 kcal?!?!?! éhezel!! ez nem lesz tartós fogyás! egyszer rád fog törni a zabálás. javaslom nézz utána miket okozhat a tartósan alacsony kalóriabevitel!
2021. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Az első héten simán lehet 3 kg-ot "fogyni", csak ebből 2-2 és fél kiló az vízvesztés. Így már semmiképp nem lesz meg a jövő hónapban a 10 kg, mert ezt a vizes bónuszt csak egyszer lehet elsütni, de még nem túl egészségtelen határok között elérhető a heti 1 kg.


Kalóriaszámlálás jó, de legyen a keret inkább 1500 kcal legalább, akár 2000 is lehet, mert ha túlzásba esel, csak magaddal szúrsz ki, növeled az izomvesztést, rondább leszel tőle, nem vékonyabb. Számolj makrókat is, a fehérjebevitel legyen meg, szénhidrát-zsír arány tetszésed szerint.


Sportnál inkább a maximális kalóriaégetésre kell rámenni, a "zsírégető tartomány" mítosz, nem az a leghatékonyabb. Ha edzés közben a szénhidráttartalékaidat fogyasztod el, akkor majd a nap további 23 órájában lesz kénytelen a szervezeted a zsírokra átállni. Amit írtál sportot, az szerintem teljesen jó. Tartásjavító gyakorlatokkal egészíteném ki, mert azzal sokat lehet dobni a kinézeten fogyás nélkül is.

2021. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!