Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jelenleg 89 kg vagyok, egy...

Jelenleg 89 kg vagyok, egy hónap alatt le kellene adnom 10kg-ot. 171cm magas vagyok. Tudnátok nekem ebben segíteni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 17:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
nagyon egészségtelen, ne csináld. havonta a tömeged 1 % át szabad leadni
2021. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Van youtubon egy 30 napos kihívás, 30 napot kell tornázni naponta kb 7 percet, nekem bevált elég sokat fogytam vele, igaz hogy akkor csináltam amikor kedvem volt rá, de akkor is fogytam kb 15-20 kg (ezt 4 hónap alatt). Én mellé jogáztam is, de az főleg azért kellett mert jól éreztem magam jóga után, szóval először tornáztam aztán slow follow joga gyakorlatokat csináltam kb 10 percet. És kb 1 hete el kezdtem folyamatosan tornázni ezt a 30 napos kihívást és mellé még 20 perc has edzés, és még joga, elegé bele jöttem és már élvezetből csinálom. A has edzést csak 1 héten 2x, 30 napos kihívást 5-6x 1 héten, jóga állandóan mert imádom.

30 napos kihívás(magyar):

[link]

20 perces has édzes (angol):

[link]

2021. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

17!

Sejtettem, hogy itt van a kutya elásva, de azért gondoltam rákérdezek :D

A helyzet az, hogy gondolom ezt a plusz 10 kg-mot nem 1 hónap alatt szedted fel, így nem is várhatod el, hogy ennyi idő alatt lemenjen.

Ráadásul kicsit fura nekem, hogy azt írod, hogy 1 hét alatt lement három, majd amikor szólnak, hogy 10 nem fog menni, akkor megelégszel az 5-tel is. Ha 1 hét alatt lemegy három, akkor minek kéne a maradék 2-höz még 3 hét? :D

Na mindegy, nem ez a lényeg. Ha az a terved, hogy a céldátum után visszahízod amit leadtál, akkor nyugodtan maradj a 900 kalóriánál. Ha viszont tartós fogyást akarsz, akkor javaslom a további kalóriaszámlálást, ám minimum 1300 kalóriával. Ebben legyen többségben a fehérje, és minimálisan a zsír.

2021. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
51%
ne akarj ennyit leadni túl sok
2021. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne keseredj el de csak az első hét ilyen sima. Abban az egy hétben csak a felesleges víztől és a salaktól szabadultál meg.


Most már annak is örülj ha heti 1 lemegy.


Feljebb kéne emelned a kcalt pl 1200 ra. Ha este lemozogsz 300 kcalt akkor ugyan ott vagy mintha csak 900 kcalt ennél de mégsem pánikol be a tested. Durván megbosszúlja ám a szervezet ha éhezteted. Aztán majd csodálkozol hogy miért hízol még 1500 kcal mellett is.

2021. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
41%

3-5 napos vìzböjt a végén, amikor már nincs suli és ráérsz ilyenre.

Szénhidrát megvonás, kb. napi 20g.

Időszakos böjt, naponta 23;1, egyszer egyél.


Ezzel leadhatsz olyan 8 kg a hónap végére.

Ez amúgy normális para, hogy valaki jól akar kinézni táborra.

2021. jún. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült végül?
2021. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!