Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bécsi diétát lehet úgy csináln...

Bécsi diétát lehet úgy csinálni, hogy minden étkezést későbbre teszek?

Figyelt kérdés

Életemben nem reggeliztem, ha 11 előtt meg kellene ennem egy zsemlét, valószínűleg kihánynám. Kétszer szoktam enni egy nap, délben és 6 körül.

Lehet úgy is, hogy 11-12 között van a reggeli, 2-kor ebéd és 6-7 között vacsora?

Illetve aki csinálta már, elküldené, hogy melyiket? Rengeteg verzió van, a marha steak-es tetszik a legjobban, de ezt a két hetet bármelyik verzióval kibírom

Véleményt nem kérek arról, hogy mennyire értelmetlen ez a diéta, köszi! :)


2021. jún. 3. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

De amugy tenyleg, az eletmodvaltas miert nem johet szoba?


Remelem azt nem kajalod be, hogy 2 het alatt 9 kilot fogsz fogyni :)

Egyhangu dieta, hosszutavon nem tarthato, jojozas garantalt, de hajra, majd rajossz.

2021. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom tényleg

Az utolsó sírig nem jutottál el? Lehet az elejére kellett volna írnom

2021. jún. 3. 22:18
 3/9 A kérdező kommentje:

*sorig

:D

De bánom is én

2021. jún. 3. 22:19
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem szabhatod meg masoknak, hogy mit irjanak, de egyebkent epeszu ember nem tamogat ebben teged.
2021. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem kértem senki támogatását

Látod ezt valahol?

Tanácsokat kértem olyanoktól akiknek vannak tapasztalatai

Neked van?

2021. jún. 3. 22:26
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Utána olvastam... 10 kiló fogyást garantál, két hét után. Nevetséges.


Ahogy nézem egy sima fehérje töltős fogyás, raadásul promotálja, hogy tömd magadba a sajtot és a marhát. Na már most, ha ehhez nem vagy hozzászokva, szinte garantálom, hogy ez a két hét pokol lesz. Neked is, meg azoknak is, akik körülötted vannak... mert kb egy rövid séta után úgy elkezdesz majd gázosodni, hogy szabályosan úgy fogod érezni, hogy elpattansz :D Szóval készülj fel arra, hogy egy darabig jó kis záptojásos fingban fogod pácolni magad :D


Amúgy ehhez ahogy látom elég komoly elszántság kell, viszont ennek halvány jelét nem mutatod. Már most azzal jössz, hogy el akarod tolni a dolgokat, pedig még bele se kezdtél.


Az ilyen önsanyargatásnak mindig ez lesz a vége, feladja az ember és örökre elmegy a kedve igazi diétáktól.


Mi lenne, ha mondjuk kitolnád egy-két hónapra. Ez egy sokkal mérhetőbb intervallum változás telén és fokozatosan adnál több fehérjét az étrendedhez? Így nem fogsz szó szerint felrobbani és nem fogják a közeli ismerőseid kérdezni tőled, hogy "ki eszik tojást?" :D

2021. jún. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
84%

Tudom, hogy nem kérdezted, de én csináltam ezt a diétát.

Az életben többet nem kezdeném újra.

Igaz, egy hónap alatt fogytam vagy 8 kilót, de utána visszajött 12... Pedig elvileg átálltam a "cruising" szakaszra.

Emellett állandóan fáradt voltam, egy pár perces gyaloglás után is szédültem, és irtó büdös lett a lehelletem, már nem mertem senkivel beszélni.

Persze te tudod, igen, nyilván el lehet tolni az étkezések idejét, maximum a hatás nem lesz ugyanolyan gyors.

Ami viszont tartós fogyást eredményezett nálam, az az "intermittent fasting" azaz 16 óráig nem eszem és csak üres teát / kávét / vizet iszom. Tehát délben eszem először, kiegyensúlyozott étrendben, de tulajdonképpen bármit ehetek, délután gyümölcs vagy valami müzli szelet, este vacsora (még akár a pizza, vagy egy pohár bor is belefér), és este 8 után semmit.

Azóta sem szedtem vissza, 43 évesen, szülés után, pajzsmirigy problémával kezdek visszatérni a 38-40-es ruhamérethez, mint fénykoromban (171 cm magas vagyok, elég nagy mellekkel).

2021. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Az itteni topikosok nem ajánlanak, és nem támogatnak egyoldalú, tarthatatlan, ugyanakkor csodálatos változással csábító kamu diétákat. Baromság. Mindegyik. Innentől kezdve pedig úgy csinálod, ahogy akarod. Mivel értelme nincs, ezért elrontani sem tudod.
2021. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Az időszakos böjtnek tényleg több értelme van, mint két hét marha+sajt zabálásbak.

Főleg ha aut mondod reggel nem akarsz enni.


Tolj 16:8 vagy 20:4-es IF-ket, mellette fogyasz teljes értékű ételeket, és simán lemegy a többlet.

2021. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!