Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van értelme? Letudok fogyni...

Van értelme? Letudok fogyni 1-2 hét alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még régebben nagyon le akartam fogyni, de aztán úgy döntöttem, hogy minek? De nemrég felpróbáltam egy ilyen szűk ruhát és nem tetszett a hasam... Nagyon nem... Igaz mindenki azt mondja, hogy nincs nagy hasam énis ezt látom. De nem lapos és ez van amikor zavar főleg mostanában. És nem mindig érzem magam jól a saját bőrömben... :(

És hát a fő kérdés... Letudok fogyni? Mit csináljak, hogy lejjebb menjen a hasam?

Mondom nem vagyok dagadt csak van egy kis hasam és zavar...

Ha van esetlek ötletetek, hogy hogyan tudok egy kicsit fogyni akkor annak nagyon örülnék, hogyha leírnátok. 😊

Előre is köszönöm!



2021. jún. 5. 18:40
1 2
 11/11 anonim válasza:
65%
10.: Szia! Én sportcipőben, mert ha mezítláb, akkor fáj a bokám. Nekem a térdem nem bántotta, de először csak 700-at csináltam. Én mindennap láttam egy nagyon pici változást, de nem olyan nagyon. Egy hét után már eléggé látszik. ( én mellette mindent ettem, csak kicsit kevesebb edesseget) Ha bármi kérdésed van, írj rám, és szívesen segítek ❤️
2021. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!