Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészségtelen ha napi 2x eszem?

Egészségtelen ha napi 2x eszem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, igazából még csak pár napja kezdtem el ezt a napi kétszeri evést, de nem tudom mennyire rossz/káros ez. Szeretnék egy kicsit fogyni, de mindenképpen egészségesen.

2021. jún. 13. 23:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%

Egeszsegtelen es po t az ellenkezojet fogod elerni annak,amit szeretnel, a vercukorszinted is kiegyensulyozatlan elsz, par ev utan inzulinrezisztencia, ujabb par ev utan cukorbetegseg vagy egyeb metabolikus zavarok alakulhatnak ki.

A rendszeresseg a fontos es jobb napi 5x kevesebbet enni,mint 2x v 3x degeszre enni magad.

2021. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%
Valaki írta előbb, hogy ha nem belső indíttatásból csinálod, akkor nem jó (vagyis ha neked nem ez lenne a kényelmes, hanem csak azért csinálod, mert azt gondolod csak így lehet fogyni). Ennyi a lényege, meg kell találnod, hogy te mivel érzed jól magad. Nem egészségtelen a kétszer evés, meg az ötször evés sem, fogyni pedig úgy fogsz tudni, ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit elégetsz, mindegy, hogy ezt hányszori evéssel teljesíted és mikor. Raktározni nem fog a szervezeted, ettől nem kell félni, viszont teli hassal előfordulhat, hogy nem alszol jól, tehát ebből a szempontból valóban jobb lehet, ha este nem pakolod tele a gyomrodat. De ennyi, nem egészségtelen, mindenkinek meg kell találnia a neki megfelelő életmódot - csak ne erőltesd magadra.
2021. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
59%
Akkor egyél amikor jólesik
2021. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%
Ideális lenne, ha többször ennél
2021. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!