Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eddig koplaltam, és úgy...

Ha eddig koplaltam, és úgy fogytam le, akkor mennyivel növeljem, hogy ne szedjek vissza?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyeség volt a részemről, de nem akarattal csináltam, egyszerűen csak nem ettem úgy, ahogy kellett volna, nem voltam éhes, és alig voltam otthon.


60kg vagyok és eddig 800-700 kalóriákat ettem.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jún. 24. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Vissza fogsz szedni, ez alap, és mivel éheztél, valószínű egy extrém éhség is befigyel.

Egyél 15-1600 minimum (én mondjuk 3000+-on voltam tartós éheztetés után), meg amit szeretnél, aztán lehet sportolni és értlemesen fogyni.

2021. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ha esetleg 100kcallal növelném lassan?
2021. jún. 24. 15:24
 3/14 A kérdező kommentje:
És te milyen időközönként növelted, illetve mennyivel? Vagy csak azonnal elkezdted ennyivel megnövelni?
2021. jún. 24. 16:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as azért fogy, mert még mindig koplal, 1200kcal alatt nem szabadna senkinek enni.

Nézd meg, hogy mennyi a kalória igényed súlytartáshoz, és egyél annyit. pld. kaloriabazis.hu

2021. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok, én 150-200 kcal-al növelem kb. Másfél-2 hetente, még én is azon vagyok növeljem legalább 1500-ig,

Kitartást! Szurkolok hogy sikerüljön neked és minden rendbe jöjjön!

2021. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Alkattól, életmódtól (beleértve a fizikai leterheltséget is), sőt a környezeti hőmérséklettől (hőleadás) is függ. Általánosságban 800-1200 kalória közöttre tehető a beviteli szükséglet.
2021. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Növelem ahogy tudom, de lehet többel kéne, mert egyszerűen nincs energiám.
2021. jún. 24. 17:40
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs energiád akkor kezd el visszavezetni a cukrot/csokit is csak mèrtèkkel, de nagyon kell vigyázni mert egy ilyen èhezès után bármikor rádtörhet egy falási roham ès egy újabb evèszavar

-de ha szabad kèrdezni eddig miket ettèl egy nap?

2021. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Figyelek, hogy ne törjön rám ilyesmi. Szerencsére tudok parancsolni magamnak.


Nagyon sok leveseket ettem, párolt zöldségeket, zabkásákat, de nagyon sokszor szerepelt a reggelibe tojás, esetleg szendvics és bele tettem egy főtt tojást, de sok túrót is eszek görög krémjughurttal mert nagyon szeretem, csirkemellet, rizset. Nagyon változó egyébként.

2021. jún. 24. 19:32
 10/14 A kérdező kommentje:
De van, hogy zöldségekből vágok fel valamennyit, azt ízesítem aztán arra is joghurtot teszek és ilyesmi. Vacsorára szoktam ezeket, ebédre mindig főtt ételt. Hús, rizs vagy krumpli mellé, vagy valamilyen főzelék.
2021. jún. 24. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!