Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiás vagyok, és nem...

Anorexiás vagyok, és nem sokat eszek, ugy fogytam hogy koplaltam, most nem merek enni, mert félek, hogy megnől a hasammit tegyek? .

Figyelt kérdés
Lapos hasat akarok. Azt is olvastam, hogy lelassult az anyagcsere és hiába eszek keveset a szervezetem így is raktároz. Nem akarom, hogy megnőljön a hasam. Mit tegyek?
2018. okt. 14. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek, hogy vigyenek orvoshoz, ha már maguktól nem jut eszükbe. Az anorexia nagyon veszélyes betegség, bele is lehet halni.
2018. okt. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mar voltunk orvosnal, es most majd megyunk dietetikushoz, abban remenykedem o majd segit, de felek hogy megnol a hasam
2018. okt. 14. 12:18
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kéne pszichiáter, hogy ne félj enni. Enni kell.
2018. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%

Fokozatosan noveld a kaloriabevitelt.

Mondjuk eddig napi 300-at ettel, akkor jovohetre vidd fel 400ra. Azutani heten 500ra es igy tovabb.

Biztos fogsz hizni valamennyir, de legalabb tanulhatsz a hibadbol. Inkabb sportolj valamit, ne kinozd magad.

2018. okt. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
"Már voltunk orvosnál" - Nem egyszer kell elmenni, hanem járni kell terápiára, amíg meg nem szűnnek a lelki okok. Milyen orvosnál voltatok?
2018. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Láthatóan félsz a külvilágtól, ezért inkább magaddal foglalkozol. Ugyanakkor kényelmes vagy és nem sportolsz, hanem kínzod magad, mert így akarod leküzdeni a bűntudatodat.
2018. okt. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De a kozelben sehol sem talalunk pszichiatert
2018. okt. 14. 12:46
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretek tarsasagba menni, ezert milyen sportot ajanlotok, amit otthon lehet vegezni és hasról szedi le a zsirt?
2018. okt. 14. 13:05
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

Neten van egy csomo gyakorlat ra, foleg youtubeon.

Keress ra “belly workout” cimszora:) sokkal hatasosabb lesz, mint a koplalasod! 10-30 perceseket keress es intenziven csinald. Szerintem napi egyszer mondjuk zuhanyzas elott vagy iskola utan es 1 honap mulva boven erezni fogod az eredmenyt, csak persze taplalkozz EGESZSEGESEN melle

2018. okt. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pszichiáter is van, de pszichológus is megfelel, csak akarni kell, hogy találjatok. Nem gyógyulsz meg szakember nélkül. Ki diagnosztizált?
2018. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!