Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eddig koplaltam, és úgy...

Ha eddig koplaltam, és úgy fogytam le, akkor mennyivel növeljem, hogy ne szedjek vissza?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyeség volt a részemről, de nem akarattal csináltam, egyszerűen csak nem ettem úgy, ahogy kellett volna, nem voltam éhes, és alig voltam otthon.


60kg vagyok és eddig 800-700 kalóriákat ettem.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jún. 24. 14:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy most tartok 900 kalóriánál, de semmi energiám nincs. Az alapvető dolgokat nem tudom megcsinálni.


Ha megnövelném most holnapra 150kalóriával, azzal ronthatok? Próbálok óvatos lenni, de ez így nagyon nem jó

2021. jún. 25. 19:30
 12/14 anonim ***** válasza:

Miért nem érted? Azt rontottad el, hogy éhezel!

Nem kell óvatoskodni még magasság nélkül is 1500kcal fogyaszt, ha megmondanád mennyi, akkor lehetne pontosabb. Az, hogy holnap nem azt látod a mérlegen amit szeretnél, az időleges, pár hét múlva rendeződik.

2021. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#3as vagyok aki ugyanúgy koplalt, ma èhes voltam ès ettem normálisan 1700-1800kcal-t(csokit ès pèksütit is), bevallom kicsit fèltem de sokkal jobb a kedvem ès így este megmèrtem magam ès a súlyom se változott,

Tudom ember függö de szerintem kipróbálhatsz te is egy ilyen emelèst ès nem lesz belöle semmi változás ès lesz energiád☺

2021. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Te egy 14 éves kislány vagy, akinek semmi tapasztalata tanácsot adni! Sőt itt még csak jelenléted sem lehet, nem véletlenül.

Kérj te is segítséget, mint a kérdező, de nagyon nem itt, hanem otthon!

2021. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!