Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30-40kg felesleget mennyi idő...

30-40kg felesleget mennyi idő leadni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 20éves vagyok pajzsmirigy problémás.. A betegségemet elkezdtük kezelni viszont emellett szeretném leadni azt a túlsok felesleget ami feljött rám a betegség ideje alatt.. Közel 105kg és 175cm magas vagyok.. Szerintetek mennyi idő lehet napi 1,5-2 órás edzések és szigorú diéta mellett leadni ebből a súlyból kb 30kilót?

2021. júl. 15. 04:51
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Heti 1 kg az a fogyás ami tartható problémák nélkül, még ha nem is megy tökéletesen 1 év alatt kényelmesen leadható ez a súly.
2021. júl. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Én 112-ről indultam februárban (171 centi), most vagyok 88-89, és én úgy számolok, hogy nyár végére 82 körül leszek, év vége fele pedig a 70 meglesz. Szóval igen, ha január elejére meglesz a 70, akkor az konkrétan azt jelenti, hogy egy picit több, mint 10 hónapot vett igénybe a fogyásom. Amúgy lehet, hogy ez így elég soknak tűnik rövid idő alatt, de csak azért jön össze ennyi kiló, mert az első 15 kg nagyon gyorsan leolvadt, de azóta már nem megy olyan gyorsan. Szóval igen, szerintem tűzz ki magadnak egy évet, de nem feltétlen kell annyi a 30-hot.
2021. júl. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggő, pontosan előre senki nem tudja neked megjósolni, ahogy azt sem, hogy a stagnálós időszakok meddig fognak tartani ha lesznek. ( A fogyni vágyók többségénél van ilyen is). Én pl összesen 28 hónap alatt mentem le 170-ről 74 kilóra.
2021. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Én fél év alatt fogytam 115-ről 80-ra tavaly. Az első két hónapban lement a nagyrésze (mert az eleje könnyű), utána heti 1 kiló átlagosan.
2021. júl. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kb 1 év
2021. szept. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!