Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet 5-6...

Mennyi idő alatt lehet 5-6 kiló felesleget leadni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

171 centi magas 22 éves lány vagyok.


Felkúszott egy pár plusz kiló és elkezdtem az edzést (heti 1-2 35 perces kocogás/futás plusz egy 30 perc erősítés így van heti 3 mozgós nap de egyébként is napi 3 kilométer minimum csak az amíg a vonatig kisetalok) valamint kalória számolós étrendet, persze nem hamburgerből viszem be a napit. :) Így eszem kb. 1300-1400 kalóriat egy nap (van hogy kevesebbet de nem szándékosan).


Mennyi idő alatt lehet olyan eredmény ami látszik? Kíváncsiságból kérdezem. :) Köszi a segítséget.



2018. szept. 14. 09:30
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha kitartó vagy szerintem hamar lefog menni. 1-2 hónap.
2018. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
De mi értelme ezeknek a pár hónapos éhezéseknek amúgy így őszintén? Azért hogy abbahagyjad aztán makd visszahízzad? Inkább válts életmódot, ne egyél szemetet és a sportot iktasd be az életedbe és lehet úgy viszed valamire, én így fogytam 20 kilót fél év alatt kb, már levagyok fogyva jól nézek ki, de ugyanúgy folytatom ezt az életmódot, és semmilyen szaros diétát nem csináltam, csak normális kaját ettem, ennyi.
2018. szept. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és heti 1,2 kocogással semmit ne várj kb. Én heti ötször másfél órát eddzem. 2es.
2018. szept. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lol... kimondta hogy diétát csinálok? :D a sport egy időben része volt az életemnek csak bizonyos okok miatt kimaradt egy évre. És 1400 kalória nem éhezés. Főleg hogy változatosan eszem. ;)
2018. szept. 14. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Második, én is ellenzem az éhezést, de ez neked miért az? Gondolom, nem kövér a kérdező, hanem csak az az 5-6 kg felesleg van rajta. Írta, hogy nem mozog rengeteget, valószínűleg elég lassan vagy sehogy sem fogyna jóval több kalóriával...


Ez így teljesen jó, kérdező, de nem lehet megmondani a fogyási tempódat, mivel az emberek anyagcseréje igen lelkesen szór (adott emberé is változik az élet folyamán) s még az izomtömeged mennyiségét sem tudjuk.

Lehet, hogy heti 1 kilót fogsz fogyni, lehet, hogy felet... Nem lehet tudni.

2018. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Jónak tűnik a módszered, de ahogy előttem is írják, fontos, hogy megtartsd ezt az életstílust, ne csak kúraszerűen csináld. Én kicsit többet mozognék a helyedben, és akkor a kalóriákra sem kellene annyira odafigyelned. Kell találni egy olyan sportot, amit szeretsz. Én legalábbis így fogytam le, igaz én pasi vagyok, nekünk könnyebben megy a fogyás a mozgással, mert több kalóriát égetünk a nagyobb izomtömegünk miatt.
2018. szept. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kúra szerűen csinálom, inkább visszatérnék az egykori stílusosomhoz. Régen többet sportoltam. :) De jó tudni hogy jó úton haladok.
2018. szept. 15. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!