Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így okés fogyókúra szempont...

Ez így okés fogyókúra szempontjából? 25L (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hete elkezdtem újra mozogni, elkezdtem belerázódni az egészséges étkezésbe is. Tudom tartani, mert meg akarom csinálni! Caroline Girvan napi Epic Heat edzését csinálom, nem egyszerű, de kitartok! 💪🏻😇 + kalóriadeficit, étekezésre nagyon figyelek! 98kg vagyok, 160 cm. Sok izmom van, de pajzsmirigytől sokat híztam és az elmúlt fél évben semmi önbizalmam nem volt futni menni vagy kondiba. Most jobbak a leleteim és felbátorodtam. Egyelőre csak otrhon edzek! Remélem, nyár végére már lesz egy kis eredmény! 💖
2021. júl. 20. 23:19
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*étkezésre
2021. júl. 20. 23:19
 2/17 A kérdező kommentje:

*otthon


Pardon! 😳

2021. júl. 20. 23:20
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy mozogj, ha ez nem ugrálás, akkor csinálhatod, az rosszat tenne az ízületeidnek. Ha nem is futni, mert az még korai, sétálni elkezdhetnél.
2021. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Én nem ismertem ezt a nőt, így röviden utánanéztem. Elég komolynak tűnik, amit csinál és ez az epic heat még komolyabb - úgy látom van ezt megelőző programja is, de te tudod, mit bírsz (a futást én sem ajánlom, és ennél a programnál is vigyázz az izületeidre). Ügyelj a megfelelő regenerációra és a bőséges folyadékbevitelre. Meglesz ez, hajrá! 💪😊
2021. júl. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Sok mindent nem árulsz el az étkezésedről, de ha tényleg kalóriadeficitben vagy vele, akkor nyilván fogyni fogsz.
2021. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Voltam felmérésen, vagy mi a neve... napi alap 2200 kcal, fogyásnál ajánlott nekem az 1750 kcal, de mostt 1550-1600 kalóriával étkezem. Sok zöldség, gyümölcs (magas cukortattalmúakat keveset), csak vizet, gyógyteát iszom, reggel kávét növényi tejjel (muszáj, haha). Protein shake, zsírszegény túró,cottage cheese, csirkemell sonka. Zsírnak avokádó, néha light sajt. Zabpelyhet is eszek, néha egy szelet rozskenyeret. Ilyesmik... :) Igen, szolgálatban dolgozom, össze-vissza, sokat - nincs nagyon időm főzni. Így tudok enni!
2021. júl. 21. 00:00
 7/17 A kérdező kommentje:
A kondim nem romlott sokat, csak a betegség miatt gyorsan híztam, ja! :(
2021. júl. 21. 00:01
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Protein shake felesleges, gyümölcsökből nyugodtan egyél cukrosabbat is. 1 g cukor is csak 4 kcal. Nincs ember, aki gyümölcsök miatt elhízott volna vagy ne tudna fogyni.
2021. júl. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem tartom feleslegesnek, mert kevés húst eszek alapból és emiatt is szükségem van plusz fehérjére.
2021. júl. 21. 00:36
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

És szerinted csak a húsban van fehérje? :)

Hány g fehérjét eszel egy nap shake nélkül?

2021. júl. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!