Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi volt a legbántóbb megszólal...

Mi volt a legbántóbb megszólalás a súlyotokra,testetekre mástól mielőtt elkezdtétek a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Rosszindulatú megjegyzésekre, rafinált csipkelődő kérdésekre vagy beszólásokra gondolok.


Nekem: "Rég láttalak. Azóta jól meghíztál."


Adott motivációt ez a fogyásodban vagy kizárólag negatívumként tárolódott el benned?

Jelenleg önértékelés terén kezdesz megelégedni magaddal a fogyókúra folyamatában?

Kicsit sok kérdés, írjátok le ezzel kapcsolatos érzéseiteket és kitartást mindenkinek! Meg tudjátok csinálni!❤



2021. júl. 22. 19:28
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
87%

"hát szerintem alattad sem szakadna le a hinta, de azért ne ülj bele"

(nem voltam túlsúlyos, csak a normál testsúly tetején)

2021. júl. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
48%
Igen meg erős csontozatú. 🤣
2021. júl. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
71%
#23, röhöghetsz, de 175 cm és 70 kg voltam. Nem hiszem, hogy annyira megvetendő.
2021. júl. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
86%
Én egy 60 éves férfi vagyok, és elmentem egy fitnessz centerbe, és a pultos hölgy mondta , hogy a gépeik csak 115 kg-ot bírnak, ami nem igaz. Eljöttem onnan, ami azért fájt, mert nem is próbált vissza tartani, nem kért bocsánatot. Elmentem máshova, ott nem volt gond. De amikor izzadok a gyalogló gépen, érzem hogy a 45 kilós csont kollekciók kinevetnek a hátam mögött. Nem egyszerű a mi életünk.
2021. júl. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nemrég volt a csúcspont,bár életmódot váltottam,15 kilót fogytam,így is rámszólt a búcsúban a hintás,hogy én bele ne üljek a hintába a lànyommal.Hát jó kis pofon volt. Persze még mindíg a bálna kategória vagyok,de keményen dolgozom,hogy ez megváltozzon,és ilyenkor ezek a beszólások törnek össze a legjobban.
2021. júl. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
31%

24: 😢


Így jobb?


26: ezzel csak az a baj, hogy lehet nem beszól i akart, viszont övé a felelősség, ha esetleg baleset történik. Ilyenkor hogy mondod meg, hogy ne legyen sértő?

2021. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
95%
Rólam mondtak olyat is ( a hátam mögött, csak visszahallottam), hogy az egyik fiú osztálytarsam azt mondta, inkább eltörné a lábát, minthogy velem ( azzal a vizilóval) táncoljon ( szalagavató kapcsán). Hát, a franc se akart vele táncolni. Idióta paraszt.
2021. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is volt egy ilyen, pedig 172 cm vagyok és egész életemben normális volt a testsúlyom. A plázában az eladó kapásból átküldött a Molett Divat üzletbe. Na, azóta se mentem be ilyen szarokba, mint Amnesia meg Mango. Érdekes, minden ruhaboltban van rám való ruha.

De nem hagyott bennem maradandó nyomot, csak tiszta ideges leszek ha eszembe jut.

2021. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik szülőm malackának hívott. Foylton méregette most fogytam e vagy híztam e. Közben etetni akart mindenáron, amikor találkoztunk. Mihelyst megszakítottam a kapcsolatomat vele, több lett az önbizalmam a végleges változáshoz.
2021. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
75%

Ne egyél már ennyit, hiszen így is dagadt vagy. Én 50 kilósan mentem szülni.


Mostohaanyámtól kaptam meg 169/56-nál. Sokszor... és egy idő után már enni sem mertem miatta, így egyenes út volt egy hosszú, majdnem halálban végződő étkezési zavarhoz.

2021. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!