Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi volt a legbántóbb megszólal...

Mi volt a legbántóbb megszólalás a súlyotokra,testetekre mástól mielőtt elkezdtétek a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Rosszindulatú megjegyzésekre, rafinált csipkelődő kérdésekre vagy beszólásokra gondolok.


Nekem: "Rég láttalak. Azóta jól meghíztál."


Adott motivációt ez a fogyásodban vagy kizárólag negatívumként tárolódott el benned?

Jelenleg önértékelés terén kezdesz megelégedni magaddal a fogyókúra folyamatában?

Kicsit sok kérdés, írjátok le ezzel kapcsolatos érzéseiteket és kitartást mindenkinek! Meg tudjátok csinálni!❤



2021. júl. 22. 19:28
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
100%

Én is voltam ilyen helyzetben, mint ti.

"Ha nem lennél ilyen kövér talán több mindenki szeretne"

"Dagadt disznó vagy menj a vágóhídra" kaptam az osztálytól.

Az is jó volt mikor ekkortájt volt orvosi vizsgálat, és beleírták megjegyzésbe, hogy a testsúlyom 8kilóval több mint amennyinek kéne lennie.

1 hónap alatt 10 kiló felesleg lement. Nyers szilvásgombocot ettem, hogy hasmenésem legyen, paprikát ettem vagy paradicsomot naponta (1-2db), rengeteg folyadék. Egyáltalán nem ajánlom, azóta is nagyon gyenge vagyok, pedig ez most történt május végétől július elejéig.

2021. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Sokakat látok, akiket úgy kövéreztek le, hogy a közelébe sem értek...

Most komolan 30-as? 165 centihez 56 kiló hogy lenne már kövér?

2021. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha màr itt tartunk, a 175 cm és 70 kg - s válaszoló is teljesen normál súlyú.


Én is ilyen magas vagyok, nagyobb fogyás van mögöttem, most 74kg vagyok és nem vagyok kövér. Orvosi mércével ( bmi) màr túlsúlyos sem. De azért még elfér az a 9 kg amit fogyni szeretnék még.

2021. júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
100%
Engem egy volt osztálytársam mindig azt mondta, hogy "dagadt" "jesszus régen vékonyabb voltál" akkor volt az osztályban telin testsúly mérés és én voltam a legkevesebb súlyban pedig nem voltam alacsony az osztályban. Ő még ezután is folytatta, fogdosott, hogy hogy lehet ennyi zsír rajtam. Így lefogytam 5-6 kilót aztán bejött az karantén és rám írt, hogy még kamerán át is dagadt vagyok és elnevezett engem és azóta is ha belenézek a tükörbe a dagadt csajt látom és mindig is azt fogom:(
2021. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Én baromi szar étkező voltam mindig és nagyon hajlamos vagyok a hízásra.


2 éve a villamoson egy idős bácsi át akarta adni a helyét, mert úgy néztem ki kabátban, mintha terhes lennék. Mondtam, hogy 1 megálló és leszállok, szóval maradjon nyugodtan. Azt hittem elsüllyedek szégyenemben. :D


Szóval azután nem sokkal étrendet változtattam és beiktattam a rendszeres mozgást az életembe.

Leadtam 15 kilót és az életmódváltásom miatt tartom a súlyom.

2021. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
41%

Tudom őszinte lesz, de nem érdekel.

Ti azért voltatok elhízva nagy valószínűleg, mert rossz életmódot éltettek, viszont aki titeket szidott emiatt, az nem csak rossz életmódot élt, hanem rossz lelkű volt.

Ne foglalkozzatok vele, ha a bőr színetek, súlyotok miatt, vagy bármi ilyen dolgok miatt szidnak titeket. Senkire nem tartozik, csak a saját hibáit próbálja takarni ezzel.

2021. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

,,Hülye, ronda, kövér."

Akkoriban voltam 158 cm és 45 kiló, kitűnő tanuló, szőke hajjal, zöldeskék szemmel.


Ennek a végeredménye 160 cm és 34 kiló lett, súlyos anorexiával és depresszióval, lerontott jegyekkel.


Igazából, tönkretette a fiatalságomat ez a beszólás.

2021. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
91%

Nagydarab... Terebélyes :(


Mindezt 17-18 évesen.


Jelenleg 24 eves vagyok es - 23 kg ment le azóta.

2021. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!