Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írna nekem valaki egy napi...

Írna nekem valaki egy napi étrendet? A neten kerestem de nem igazán találok egy olyat ami okés is..le írnátok a ti napi étrendeteket? De ne haladja meg az 1200 kalóriát.

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 00:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%
1200 kcal az a vegetáláshoz épp jó.
2021. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%

kisbarátom, letöltöd a yaziot, beütögeted a kis kajád (akkora adatbázis van, hogy szinte minden kaja fent van), és kiszámolod magadnak a kalóriád.

edzeni ne menjünk helyetted?

2021. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
25%
Nem tudom mi ez a vergõdés.Egy xaros étrendet kért a kérdezõ, hozzátenném még csak nem is valami speckót és ti úgy csesztetitek mintha ezzel valami hatalmas szentségtörést követett volna el.Gondolom a sok álszent beszólogató közül még zenét, filmet sem töltöttek le illegálisan, pedig az már būnténynek minõsül.Szerintem bújjatok el jó mélyen a különbözõ testi nyílásaitokba.Majmok.
2021. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ekkora igazság bajnoka vagy, te miért nem írsz neki étrendet? Én nem írhatom a sajátomat, mert meghaladja az 1200 kalóriát.
2021. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!