Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bűnözés után mennyi edzéssel...

Bűnözés után mennyi edzéssel égethető el a felesleges kalória?

Figyelt kérdés
Hétvégén lánybúcsúba vagyok hivatalos. Jelenleg 1200 kalóriás diétán vagyok, már másfél kilót fogytam, két hete csinálom. Nem akarok a lánybúcsún ész nélkül zabálni, de biztos, hogy lesz süti stb. (inni nem fogok én vagyok a sofőr) szóval próbálok aznap majd úgy enni, hogy beleférjen egy süti, vagy más édesség, de utána mennyit kell extrán sportolni, ha véletlenül több kalóriát viszek be? Igyekszem uralkodni magamon, eddig max 40 kalóriával léptem át a napi mennyiséget.
2021. aug. 4. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Ne aggódj ezen! Ha egy nap többet viszel be, nem fogsz hízni! Szerintem fölösleges most egy alkalom után büntetni magad plusz edzéssel. Persze ha akarod, csináld, de ha néha átléped a kereted pár száz kalóriával, nem fog az semmit sem elrontani!


Amúgy meg ha mindenképp elakarod égetni azt a plusz kalóriát, akkor nyilván az, hogy mennyit kell edzened, az attól függ, mennyivel ettél túl. Ha 300 kalóriával ettől többet, akkor 300-at kell elégetned. Most azt sem tudom, hogy milyen sportot preferálsz. Én pl. szobabiciklizek, a monitorja szerint pedig 15 km biciklizés 225 kalóriát éget. De ez nagyon sportfüggő, hogy miből mennyit kell csinálnod. Szóval ha elakarod égetni a bevitt felesleges kalóriát, akkor annyit kell elégetned, mint amennyit bevittél pluszba.

2021. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1-es válaszoló vagyok.


* Ha 300 kalóriával ETTÉL többet. (előbb véletlen elgépeltem egy szót, nagyon irritált :D)

2021. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Kérdezd meg a wiszkist.
2021. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
1200 kcal-ra egy ágyban fekvő vegetáló emberkének van szüksége, nem neked, és nyugi, ilyen éhezéssel nemsoká ki fogsz dőlni.
2021. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a 4-est miért pontoztátok le. Valamint egy ilyen szigorú diéta mellé, ha valaki bűnözésnek hívja az evést, annak pszichológusra van szüksége, mert evészavaros vagy hamarosan az lesz.
2021. aug. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!