Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A dinnye fogyaszt?

A dinnye fogyaszt?

Figyelt kérdés
Ha megeszek egy 5 kilós dinnyét, fogyok, vagy hízok?

2021. aug. 7. 12:22
A kérdező szavazást indított:
Fogyaszt mert vizet hajt
Fogyaszt mert gyümölcs
Fogyaszt
Hízlal mert édes
Ha sokat eszel hízlal
Nem tudom
Egyéb
52 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%
Kb. 1400kcal, ha nem eszel mást, akkor fogyni fogsz.
2021. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Állítólag 95%-a víz, nem lehet annyi kalória... Vagy mégis?

Miért ne ennék mást is? Akkor ne mondjátok, hogy fogyaszt.

2021. aug. 7. 12:28
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Minden hízlal ha túl sokat zabálsz belőle
2021. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én ezzel nem lakok jól semennyire, egyszerre is megettem volna. Jó hogy szóltok. Azt hittem ez is olyan nullkalóriás, ami meghajt aztán fogyaszt.
2021. aug. 7. 12:30
 5/24 anonim válasza:
88%

Ha bármiből megeszel öt kilót, akkor hízni fogsz. A dinnye amúgy leginkább vízből meg cukorból áll. A sok cukortól meg hízol, nyilván, de szerintem ezt te is tudod.

Amúgy olyan étel nincs, ami fogyaszt! Az fogyaszt, hogyha kevesebb kalóriát eszel egy nap, mint amennyit a szervezeted igényel. Ha többet eszel, akkor meg hízni fogsz. Ez ilyen egyszerű.

2021. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Tudom hogy édes a dinnye. Jól van, köszi. Nem gondoltam, hogy sok benne a kalória.
2021. aug. 7. 12:35
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Nulla kalória csak a vízben van, nincsenek ilyen ételek.
2021. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Rengeteg cukor van benne ami hizlal hiába áll nagyrészt vízből a benne lévő cukortartalom az ami hizlal főleg ha sokat eszel meg belőle. Ha csak egy kis pár dekás darabot falsz be az nem okoz gondot, de ha egy egész 5-10 kilóst bevágsz az azért igen.
2021. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem a dinnye fogyaszt, hanem te fogyasztod a dinnyét.
2021. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

Igaz, hogy a nagyja víz, csak nagyon sokat szoktunk enni belőle. 100 g dinnyében van 6-7 g cukor, ha megeszel egy kilót, az már 60 g cukor. Ha öt kilót eszel, az 300 g cukor, képzeld magad elég egy kilós cukor harmadát. És mivel szinte csak víz meg cukor, ha olyan alkat vagy, akkor nem telít, tehát tényleg rengeteget meg bírsz enni belőle.


De egy alkalomtól, ha amúgy egészséges vagy, nem lesz bajod, sőt többtől se, csak ne ettől várd a fogyást.

2021. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!