Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges 20 kilot fogyni...

Lehetséges 20 kilot fogyni egy év alatt?Mit kell tennem érte?

Figyelt kérdés
Jővő augusztusban lesz az esküvönk,addigra szeretnék formába jönni,szultem a tavasszal igy sajnos meg mindig 20 kg felesleg van rajtam :( De szep akarok lenni a menyaszonyi ruhamban :)
2021. aug. 24. 16:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
77%
Igyál sok vizet, egyél sok gyümit, zöldséget, ha unatkozol ne nasizz (máskor se nagyon), cukros üdsik helyett inkább vizet, teát igyál. Köretnek rizst egyél mint krumplit, ne unalombol egyél, mozogj amikor csak tudsz. Havonta ca. 1,7 kg-ot kéne fogyni (nem biztos, fejben számoltam), de szerintem ez lehetséges. Sok sikert!!
2021. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
És esküvő utánra van terved? Egész életedben normálisan kellene enned/mozognod. Ha ezt nem teszed, esküvő után visszazabálod a 20 kilót és még többet is.
2021. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen,persze,elsosorban eletmod valtasra gondolok ami eletre szolo lenne,viszont az ido ami szorit 😅 ebben a honapban dontottuk el hogy szeretnenk az eskuvot jovore
2021. aug. 24. 17:19
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Siman le lehet adni egy ev alatt.
2021. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
Eddig nem szorított az idő? Amikor felzabáltad a 20 kilót? :)
2021. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, írta, hogy szült. Gyakran megesik, hogy a nők felszednek egy kis plusz súlyt terhesség alatt, ami amúgy teljesen normális.

Igen, simán lehetséges egy év alatt leadni 20kg-ot. Figyelj az étrendedre, de a mozgásra is. Legyél kalóriadeficitben és nem lesz gond.

Sok sikert és sok boldogságot, így előre is! :D

2021. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Na nem mondod van gyerekem nekem is, 19 kiló felesleget szedtem fel, de le is adtam.
2021. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Simán menni fog.

Április 20. óta 17 kg-mal vagyok kevesebb, és nem okozott gondot, csak fejben kellett helyretenni a dolgokat.

( szintén szülés után, előtte nem igazán volt súlyproblémám)


Kalóriadeficitet tartok, ahhoz, hogy ne legyek éhes úgy étkezem, hogy a mennyiség elég legyen, a kalória alacsony ..és jó összetétel legyen.


Minden nap intenzíven tornázok, 2,5 hónapja, az elejèn csak napi 15-20 percet, most 45 perc-1 órát.

2021. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Na, végre egy értelmes ember aki nem irreálisan rövid idő alatt akarja leadni azt amit hosszú hónapok/ évek alatt szedett fel. 15- 20kgt simán tudsz fogyni 1 év alatt ha az étrendedet rendbe teszed és rendszeresen mozogsz- sportolsz valamit:)
2021. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

7.

Az egyik gyerekkel nekem is simàn eltünt minden erőfeszítés nélkül..

A második után nem.. sőt rosszabb lett a helyzet, pedig 1 kg-ot sem változott a súlyom.. de a látszat rosszabb


Most 17 kg-mal lejjebb pedig szembesültem épp ma azzal, hogy azok a ruhák jók rám, amik 21-2 évesen még 6 kg-mal kevesebb súllyal voltak.

Ennyit szàmît az “állag”

(35 éves vagyok)

2021. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!