Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet e kapni most legális és...

Lehet e kapni most legális és biztonságos étvágycsökkentő tablettát kereskedelmi forgalomban? Vény nélkül esetleg? Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Régen kb. 10 éve volt, de azt betiltották mert páron túl sokat vettek be belőle. Én használtam jó tapasztalatokkal.

2021. szept. 6. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy hívom, hogy víz. Ha éhes vagyok, szimplán csak megiszom egy jó nagy pohárral, máris telítődöm és elmúlik az étvágyam.
2021. szept. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a módszer hosszú távon nálam nem be. :-(
2021. szept. 6. 09:40
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Akkor mondok még egy másik módszeremet: Minden fejben dől el! Ha agyban nem vagy rendben, akkor minden veszve van.

Kollégáim is csodálkoznak, hogy hogy bírom ki, hogy én délután 5 után nem eszem semmit. Mondom, mert én így döntöttem, fejben rendbe tettem a dolgokat. Minden csak akarat és elhatározás kérdése.

2021. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Irigyellek!
2021. szept. 6. 09:48
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem irigyelni kell, hanem mindent elkövetni azért, hogy neked jó legyen és nem ilyen bogyókban bízni, amiknek úgysincs semmi jótékony hatása, csak káros a szervezetre nézve és megkönnyíti a pénztárcádat.


Te is ugyanezt el tudnád érni, ha akarnád és tennél is érte. Minden csak tőled függ! :)

2021. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Ez is kell hozzá! Mások vagyunk így továbbra is szükségem lenne az információra, hogy ismertek e ilyen szert!?
2021. szept. 6. 10:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én útifűmaghéjat, lenmagpelyhet vagy konjaklisztet szoktam egy pohár vízben elkeverni, és utána még egy pohár vizet iszom rá.

Az éhséget is elveszi, az emésztésnek is jót tesz a rostok miatt. lenmag meg még omega3 forrás is.

2021. szept. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Agybaj... Ha éhes vagy, az okkal van. Nem jó a diétád, nem megfelelő a kalóriabeviteled. Ha pedig mentálisan vagy ráállva az evésre, akkor vegyél be rá tictac-ot rá, a placebo ugyanúgy meglesz. Általánosságban a több rost fogyasztásával, megfelelően elosztott, kiszámolt étrend mellett nem leszel éhes, amikor nincs rá szüksége a szervezetednek. Ha anyagcsere gondod van, ami éhséget okoz, azzal orvoshoz kell fordulni.
2021. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én korpatablettát szoktam bevenni, igaz én az emésztés javítására, de utána nem vagyok éhes órákig
2021. szept. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!