Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet fogyni a reflux...

Mennyit lehet fogyni a reflux diétával?

Figyelt kérdés
Kb egy éve rendszeresen hányingerem van éves közben, az orvos most mondta, hogy kezdjek el reflux diétázni. Eddig is akartam fogyni, de sose volt rá valami motiváció hogy elkezdjem. Szóval reflux diéta mellett és heti 3 foci edzés mellett mennyit lehetne fogynom?

2021. nov. 2. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A reflux diéta a refluxos tüneteid enyhítésére van, nem fogyásra.
2021. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ez kb annyira volt értelmes kérdés, miszerint "Van egy piros autóm, mennyivel tud menni maximum?".
2021. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A férjem anno 20 kilót fogyott, de ennek az volt az oka, hogy az össze-vissza nasik, és nagy zabálások helyett sokszor evett keveset, elhagyta a nasizást, nem evett édességet, és kevesebb fehérlisztes dolgot fogyasztott. Ja, meg munkahelyet váltott, ahol sokkal több kalóriát égetett, mint korábban.

Szóval összességében csak elhagyta a korábbi rossz szokásait, és egészségesebben kezdett táplálkozni, többet mozogni. Ehhez nem kell reflux diéta.

2021. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy mennyit lehetne fogynod? Nem zavar, hogy az orvos diétát mondott, és nem fogyókúrát? Fogyni attól fogsz, ha kevesebbet eszel. Tudod, mi az a reflux egyáltalán vagy fogalmad nincs miről van szó?
2021. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A reflux az teljesen más dolog kérdező!
2021. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 igen értem, de mégis egy diéta és sok ember írta, hogy fogyott miatta és igen tudom, hogy ennek nem a fogyás a célja, ezért kérdeztem, hogy lehet e vele, ha igen ha nem ugyan úgy csinálni kell/fogom
2021. nov. 3. 00:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig szemetet ettél, meg zabáltál, most fogyhatsz.

De az étrend alapvetően a gyomrot kíméli

2021. nov. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A reflux diétával nem lehet fogyni. Ha tartod ÉS mellé kevesebbet eszel, akkor igen
2021. nov. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!