Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fogyókúrával próbálkoztam, de az összes sikertelen volt. Nagyon rosszul erzem magam, mar kezdem feladni… Nektek mi vált be?
2021. nov. 4. 00:58
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ez fejben dől el. Keress valakit aki szintén fogyni szeretne és próbálj beszélgetni vele. Sok ilyen csoport van a Facebookon is.
2021. nov. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Én kalóriaszámlálgatást kezdtem el nemrég és egyelőre jól működik. Ha érdekel, írhatok róla bővebben is.
2021. nov. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 év alatt 70kg-ot fogytam. 160kg voltam most 90.

Amit csináltam: Nem ettem semmilyen kenyérfélét, nem ettem semmilyen cukros dolgot. Több szőr ettem, de kevesebb adagokat. Több zöldséget ettem és minden nap bicikliztem sokat. Szauna, úszás.

Sok sikert!

2021. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

30 kilót fogytam az elmúlt fél évben.


Kalóriabázis

Tejet növényi alapúra cseréltem (alulműködik a pajzsmirigyem). Kevés CH (kb 100g), kevés zsír, sok fehérje és minden étkezéshez zöldség.

Fehérjeturmix

Infratrainer

Kocogás

2021. nov. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!

2-es érdekelné részletesebben is, ha lenne rá időd, hogy leírd.

2021. nov. 4. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!