Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Nagyjából két hónapja, hogy odafigyelek a kalóriadeficitemre, de valahogy nem tudok fogyni. Eddig max ha 1 kiló ment le. Simán megiszok 5 liter vizet egy nap. Mozgás lehetne több, 15-16km-t szoktam csak sétálni naponta, de szerintem nem ez a baj. Láttam már embereket úgy fogyni hogy abszolút semmit nem csinálnak csak a kalóriát számolják. Amire én gondoltam eddig, az az, hogy vannak napok mikor pont annyit eszek amennyit a kalóriabázis ír, hogy szabad, máskor pedig még annak a felét sem. Szóval az étrendem nem stabil. Illetve egy másik tippem a túl sok só használása. Nagyon sósan eszem az ételeim. Lehet ennek semmi köze nincs hozzá, csak egy tipp mert nem értek hozzá annyira. Valami tipp ezeken kívül? 25f/120kg/185cm Köszi :)

2021. nov. 14. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
lehet más áll a háttérben és érdemes lenne elmenned orvoshoz
2021. nov. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Miért, egyébként mennyit szoktál enni, mennyi kalóriát? De amúgy ha napi 15-16 km-t sétálsz naponta, és elvileg kalóriadeficitben is vagy, akkor lehetetlen, hogy ne fogyj, szóval akkor tényleg érdemes orvoshoz menni.
2021. nov. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
120kilóra 185centire a napi keretem 2300kalória (ülő életmódot állítottam be mert a sétán kívül egész nap ülök kb), ezt kb 2200ra be is tartom naponta, viszont ha olyan napom van, van hogy csak 500at sikerül.
2021. nov. 14. 23:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az a súlytartásodhoz elég, pláne ülő életmódhoz. Szerintem csökkentsd olyan 250-500-zal, és kezdj el mozogni.
2021. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mamura válasza:
Igen, a túl sós étel nem a legjobb de hidd el hogy ha tényleg kaloriadeficitben lennél akkor 2 hónap alatt nem csak 1 kilót fogytál volna! Sok ember azt gondolja, hogy de márpedig én nem is eszek annyit és pontosan le is mérek mindent... Ha ez így történne akkor már legalább 4-5 kilót fogynod kellett volna.
2022. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!