Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen táplálkozást javasoltok...

Milyen táplálkozást javasoltok teljesen időhiányos irodistának? Mozogni tényleg semmi időm.

Figyelt kérdés
4 éve végzek ülő munkát, 30-45 kg sajnos nagyon hamar felszaladt és sehogy sem tudom leadni. Reggel 6-tól kb este 9-10-ig folyamatosan dolgozom vagy tanulok heti 6 napon, így a rendszeres mozgás kizárt, főzni nincs időm. Ötletem sincs mit és hogyan, mennyit egyek, hogy ne csak rakódjon rám még több zsír. Mindezek mellett glutén érzékeny vagyok és inzulin-rezisztens, pajzsmirigy alulműködéses. Nem csodát válok csak valami gátat szabni a mégtöbb plusznak. Ami van “mit ehetek” receptek azt meg is kellene csinálni…. Tippek, trükkök? Ki hogy oldja meg?

2021. dec. 5. 09:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
32%

Lefordítom a nyökögésedet, kérdező:

"Lusta vagyok mozogni, és lusta vagyok főzni is"

2021. dec. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
74%
CSak arra nincs ideje az embernek, amire nem akar rászánni - lustaságból...
2021. dec. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
#12 egy paraszt vagy. Nem lusta vagyok, hanem tanulok. A 0 idő az 0 idő.
2021. dec. 5. 12:37
 14/29 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem jársz orvoshoz, dietetikushoz, ha ennyi bajod van????
2021. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
#15 járok. A pm gyógyszertől extrán hízok, sok pm üti a glutént, a gm a pm-et és még jön rá az inzulin.
2021. dec. 5. 12:44
 16/29 anonim ***** válasza:
75%

16: azért ne vakíts....


A pajzsmirigy gyógyszertől pont nem hízol!


Ha rendesen szeded, akkor normalizálja az alulműködést, ergo nem fogsz hízni.


20éve Hashimoto-s vagyok, tudom, hogy miről beszélek!!!!!

2021. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha jársz dietetikushoz, miért itt kérdezősködsz?

Azért dolgozol reggel hattól este 10-ig, hogy kifizethesd neki a tanácsokat, amiket aztán - idő hiányában -, úgy sem tudsz/akarsz betartani?

2021. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
18: jogos a viszontkérdés! :)
2021. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Amik tanácsok vannak az vagy ehetetlen vagy hozzá sem jutok a délvidéki kisvárosban vagy meg kellene főzni.
2021. dec. 5. 12:57
 20/29 anonim ***** válasza:
97%

Igen bonyolult lehet 2 tojást megfőzni, vagy betaszajtania sütőbe egy szelet csirkemellet. Mi több, ezekhez délvidéki kisvárosban hozzá sem lehet jutni.

Az "ehetetlenről" meg annyit..ismertem egy személyi edzőt. Amikor hozzá fordultak étkezési tanácsért - jellemzően túlsúlyos nők -, és elkezdtek finnyogni, hogy "ezt sem szeretem, meg azt sem szeretem", rájuk üvöltött, és közölte velük, hogy akkor egyék meg úgy, hogy nem szeretik.

Nem volt túl népszerű a pasas, de aki maradt, azt lefogyasztotta :)

2021. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!