Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság...

Miért van az, hogy manapság mindenki annyira odavan a "teltebb" alakért, és lassan már elítélik aki kicsit vékonyabb az átlagnál?

Figyelt kérdés
Komolyan, én elhiszem, hogy undorító ha valaki 30kg de nem értem mér kell egy lányt egyből mindennek lehordani, ha mondjuk 55ről akarna 47-50 re fogyni? Ha valaki felmer tenni egy ilyen kérdést egyből lehordják/kioktatják, hogy ne merjen fogyókúrázni. Meg a 120 kg-os osztja az észt, hogy ő összetenné a két kezét ilyen alakért. KÖNYÖRGÖM. nem imádkozni kell hanem tenni érte!!! És aki meg tényleg tenne érte, (mert ugyanúgy lehet zavaró 5-10 kg felesleg is mint 50) azt meg leosztják, hogy hülye anorexiás liba...Nem, hogy értelmes tanáccsal látnák el. Persze, hogy elkezd koplalni ha senki nem segít neki, nem csak a 120 kilóson kell segíteni! Nem egyből anorexiás az aki keveset akar fogyni...Vagy csak én látom ezt így?
2010. szept. 6. 20:09
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

javítok bocsi...

Nem egyből anorexiás az aki nemsokból akar keveset fogyni. ízlések és pofonok...

2010. szept. 6. 20:11
 2/33 anonim ***** válasza:
82%

Igazad van, de tudod, nem mindegy, hogy 155-160 cm-rel akar valaki 55 kg-ról fogyni, vagy 170 cm-rel!!!


Én mindig reálisan adok választ, mert tudom, hogy milyen anormális, és milyen a molett. Én könyörület nélkül megírom, hogy dagi-e az illető.

De ha valaki 170 cm és 50 kg és fogyni akar, azon ki szoktam akadni...

De ha egy 170 cm-es lány 70 kg, az már molett.

2010. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Mert semmi nőies nincsen abban, ha valaki lapos elöl-hátul, és állandóan azt nézi, mit nem ehet.

És hogy miért csúfoljuk az ilyen lányokat? Hogy észrevegyék magukat, és végre elkezdjenek egy kis húst szedni a csontjaikra. :)

Azáltal pedig, hogy az idióta média ezeket a csontvázakat propagálja, keményebben kell fellépni, még mielőtt a lánykák tényleg azt hiszik, hogy ez az ideál.

2010. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Na épp ezaz! Miért kellene hízni pl egy tipikus modell alkatnak? Vagy miért kell zaklatni azt aki keservesen lefogyott x kg-ot, hogy hízzon vissza?! Ha neki az tetszik, hogy nagyon vékony, szíve joga,hogy az legyen. Miért kell elítélni.NEmtudom felfogni. Örülök azért, hogy vannak még olyan felfogásúak mint az első válaszoló. (egyébként nem vagyok terhes, csak hasonló helyzetben vagyok és elegem van a kioktatásból) De írjatok még. Nagyon kíváncsi vagyok tényleg, hogy ki hogy látja ezt a dolgot!
2010. szept. 6. 20:22
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy 150cm-es magassággal vagy 180cm-es magassággal vagy 50 kiló. :-) Egy 150cm-es magasághoz 43-55kg-ig normális a testsúly, aki ennél magasabb, annak a normál testsúlytartomány is nagyobb. Viszont sose a súlyt kell nézni igazán, hanem a tükröt, mert pl. az izom nehezebb, mint a zsír. Én pl. most 25 (pár hónapon belül 26) évesen 151cm magas vagyok és 44-46kg között ingadozik a súlyom, voltam 42 kiló is, sokat voltam beteg, de nem tudtam hízni, míg növésben voltam, a mostani súlyommal elégedett vagyok. Most is nehezen hízok, mondjuk úgy, hogy "fokozatosan", ebből a szempontból teljesen az apám felőli alkatot örököltem (náluk a legtöbben vékony alkatúak), anyai ágról meg az alacsonyságot, tehát kb. 30-35 éves korom között érhetem el mondjuk az 50-et (attól függően, lesz-e gyerekem addigra, vagy nem), és így tovább, valószínűleg sose leszek kövér nagymami.


Viszont mivel tudom, milyen egészségtelenül soványnak lenni (úgy, hogy nem szándékosan voltam az, csak adottság volt), tudom, mennyi hátránya van. Kisebb testmagasság, kisebb súly, nagyobb testmagasság, nagyobb súly, sokan nem értik meg.

2010. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
74%

Azért írnak ilyeneket,mert GYK oldalon ez a leghomályosabb kategória.Ennyi tájékozatlan még a szerelem-szex/fogamzásgátlásban sincs.

Időnként hangosan felnevetek néhány válaszon.

Pl a kérdés 170/75 kilós lány fogyjak?És jön rá 10 válasz hogy dehogy,ez ideális.Na az ilyesmi kemény.

2010. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért, tényleg ezeket tartják a férfiak szexinek?

[link]

Vagy mondjuk inkább ezeket?

[link]

2010. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%

És a nők miért undorodnak ettől?

[link]

[link]

2010. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
20:35 - Én nőként a férfiakat szeretem, ha nem baj, engem a női test nem izgat fel :-D
2010. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
100%
ma 20:35! Ezek a nők se 50 kg-osok... min. 60 kg izom :D
2010. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!