Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság...

Miért van az, hogy manapság mindenki annyira odavan a "teltebb" alakért, és lassan már elítélik aki kicsit vékonyabb az átlagnál?

Figyelt kérdés
Komolyan, én elhiszem, hogy undorító ha valaki 30kg de nem értem mér kell egy lányt egyből mindennek lehordani, ha mondjuk 55ről akarna 47-50 re fogyni? Ha valaki felmer tenni egy ilyen kérdést egyből lehordják/kioktatják, hogy ne merjen fogyókúrázni. Meg a 120 kg-os osztja az észt, hogy ő összetenné a két kezét ilyen alakért. KÖNYÖRGÖM. nem imádkozni kell hanem tenni érte!!! És aki meg tényleg tenne érte, (mert ugyanúgy lehet zavaró 5-10 kg felesleg is mint 50) azt meg leosztják, hogy hülye anorexiás liba...Nem, hogy értelmes tanáccsal látnák el. Persze, hogy elkezd koplalni ha senki nem segít neki, nem csak a 120 kilóson kell segíteni! Nem egyből anorexiás az aki keveset akar fogyni...Vagy csak én látom ezt így?
2010. szept. 6. 20:09
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Én értem amit mondasz, de a kérdező pl. 160 centi, nem pedig 170. Ahhoz viszonyítva nem kevés az 50 kiló, főleg ha nem sportol intenzíven. Ezt pedig onnan tudom, hogy én 164 centi vagyok, és 50 kilósan egyáltalán nem voltam gebe, volt mindenem ami kellett, de nem voltam hájas sem. Most abbahagytam a sportot és összevissza eszek, fel is csúszott 4-5 kiló. És persze nem vagyok kövér, ezt én is tudom, de hiába mondogatják nekem, mert én nem érzem jól magam ha kifolyok a nadrágokból, és ha hurkák vannak a hasamon. De a képpel kapcsolatban igazad van, ezt csak úgy lehet megítélni. Egyébként meg az sem mindegy, hogy valaki sporttal és normális étkezéssel akar lefogyni pár kilót, vagy ha koplalással. Aki koplal, sosem fogja elérni azt amit szeretne, de mind1 is. Ezért akarnak mindig tovább fogyni. Mindenesetre még mindig többen vannak a nem anorexiások, aki reálisan ítélik meg a saját testüket, csak lesz@rják mások véleményét, mert nem attól függ jól érzik-e magukat a bőrükben. Aki meg olyan féleszű, hogy a 30 kilós gebékre akar hasonlítani, és ezért képes halálra éheztetni magát, az meg is érdemli! :S
2010. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Igen,ebben igazad van. Csak sajnos a legtöbbeknek egyszerűbb sírni,hogy kövér,mint hogy elkezdjen mozogni.Hiába fogy valaki,ha az a kis háj még mindig ott van,izma meg már semmi.

De az emberi butaság határtalan sajnos.

Aztán magyarázhatsz neki,hogy anorexiás lett.

A 170 centi csak példa volt,természetesen magassághoz mérten változik a megfelelő súly is.De megfelelő nincs,hiszen mindenki más adottságokkal,testalkattal,stb rendelkezik.

2010. szept. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Nincs megfelelő súly,megfelelő testzsír százalék van csak!
2010. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!