Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes lefogyni 20...

Hogyan érdemes lefogyni 20 kg-t nyárig?

Figyelt kérdés

20 alatti vagyok

Férfi

185 cm

95 kg

Másfél éve vagyok túlsúlyos

És most szeretnék úgy lefogyni futással , kondival hogy a bőrőm nem ereszkedik meg.



2022. jan. 9. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem 4 hónap alatt szedted fel azt a 20 kilót akkor nem is ennyi alatt fogod leadni.

Egyébként pedig egyél kevesebbety egeszségesen és változatosan, kiegészítve mozgással

2022. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Simán menni fog , eleinte gyors séta a futás helyett , súlyzós edzés és persze kalóriadeficit
2022. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

-10 kg is elég lenne ehhez amagassaghoz.

Nincs semmi ordongosseg: a jelenleginel kevesebb kaloria, tobb mozgas

2022. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3 Nem feltétlen, ha nem edzett előtte akkor kb 75 kg az ideális súlya én 190cm vagyok és középsuliban fogytam le egészen 70 ig, na ott csontkollekció voltam viszont 75 már nekem is ideális volt, ha rendesen kondizik akkor nem kell feltétlen lemennie eddig.


Van júniusig 6 hónapod kb, ami azt jelentené hogy 3.5 kiló kb havonta, azért ez necces.


A fogyás a konyhában dől el, a mozgás csak segít, de nem helyettesíti.

Ajánlom, hogy számold a kalóriákat és egyél proteinben gazdag ételeket, a gól hogy kb 120g protein meglegyen az izmok építéséhez. Kalóriaszámlálás segíteni fog hogy kb mennyit egyél, a cél az hogy 500 kcal - ban legyél.


1 óra kondi olyan 300 kalória, 1 óra futás olyan 700

Keress olyan programot ami szimpatikus neked, nézz youtube videókat hozzá hogy hogyan kell a gyakorlatokat helyesen csinálni.

Először max 3x edz és az első 3 hétben ne told meg nagyon durván mert így is szép izomlázad lesz, utánna pedig keményen edz.

2022. jan. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Számold ki a kalóriad = bmi

Ha 20kg felesleg van rajtad a futást engedd el ha csak nem akarod elbaszni a lábadat.

Neten keress diétás ételeket

Amint kijott a szám úgy etkezz. sok fehérje és soksikert

2022. jan. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

először megpróbálnám helyedbe a totális pékárú - tészta -liszt mentességet és a cukormentes üdítőket is el kell felejteni!


Minden mást... zöldségek,húsfélék,gyümölcsök, tejtermékek, halfélék, gombák,tojás,korlátozás(!) nélkül szabadon ehetőek.

Ez a diéta működik a legtöbb embernél,de sajnos kissé drága.

2022. jan. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
javítás.. bocsi,... A cukrozott üdítőket is el kell felejteni
2022. jan. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Írd le a napi étrended, kalóriát kéne számolni! Inni, enni miket szoktál, mennyit?
2022. jan. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Hogyan érdemes lefogyni 20 kg-t nyárig?"


Előző nyáron kell kezdeni. Úgy érdemes.

A többi nehezebb/nem fenntartható/veszélyes/lehetetlen stb.

2022. jan. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Reálisan július-augusztusra sikerülhet.

Kalória deficit + kardió + súlyzós edzés.

2022. jan. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!