Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tűnt el fogyás...

Miért nem tűnt el fogyás alatt a hasamról a zsír?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy kis útbaigazítást kérnék , röviden leírnám a helyzetem . Nyáron elkezdtem edzeni ezzel párhuzamosan normális étrendet követni ami sikerült is kicsivel több mint 16 kilót sikerült kb 6 hónap alatt leadni . Akkor voltam 91kg most vagyok 75kg és kb 179cm magas (fiú vagyok) . Úgy terveztem hogy akkorára hogy még ha kockás nem is de legaláb lapos lesz a hasam ami sajnos nem így történt mert még mindég nagy és az érdekelne ez mitől lehet vagy mit csináljak vele mert már azt is mondták hogy lehet itt kéne abba hagynom a fogyást mert a test többi része rendben van csak a hasamon marad egy kis felesleg (Volt egy kis tokám is de az is a múlté) . Aki esetleg tud valami választ erre mi tévő legyek szivesen hallgatom .

2022. jan. 11. 20:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem azért mert én mondom. Belemehetünk egy rendes vitába is, akkor viszont kezdjük úgy, hogy te állítasz valamit a böjtről. Ezt alá kéne támasztanod, hogy elhiggyem. A cikk, amit bemásoltál, erre nem alkalmas, mert semmi tény, kiutatás, adat nincs benne ami bizonyítaná az állítást, a neten sok minden megjelenik. Szóval: bizonyítékot szeretnék kérni.
2022. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
59%
21: pont ezt szerettem volna én is. Bizonyítékot, ami jobban alá van támasztva mint a cikk.
2022. jan. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
21# kis kitérőt kell tennem: ugye akkor te a mostani járványhelyzetben is kételkedsz az aktuális álláspontban, és szakértői véleményekben?
2022. jan. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem kételkedem olyan véleményekben, amik alá vannak támasztva hivatkozásokkal, amik megfelelően elvégzett kutatásokra vannak alapozva, amiben a legtöbb szakértő a jelenlegi adatok alapján egyetért. Te miben kételkedsz ezzel kapcsolatban?
2022. jan. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
59%
24 erre voltam kíváncsi. Én egy szóval sem mondtam, hogy kételkedem. :)
2022. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Ez jó kérdés! Most elkezdtem fogyózni és elég gyorsan mennek le rólam a kilók. 114-ről indultam novemberben és most 105-106 között vagyok, de egy ünnepek előtti covid óta felgyorsult. (pedig az ünnepek alatt ettem bőven.) Csökkent a pocakom mérete is. Az érdekesség az, hogy amikor megnősültem 27 éve, akkor 75 kg voltam, de pocakom akkor is volt. Szerintem alkati kérdés.
2022. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!