Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő míg eltűnik a lógó...

Mennyi idő míg eltűnik a lógó bőr?

Figyelt kérdés

19 éves férfi vagyok és le akarok fogyni legalább 50kg-ot (most vagyok 132kg és 181 cm)

Az érdekelne, hogy mennyi lenne kb a lógó bőr rajtam? Sajnos nagyon sok striám van az egész testemen pl a hasamon is.

Érdemes lenne valamit szedni diéta alatt, amivel javíthatok a bőrömön?

Mennyi idő után húzódik vissza? Csak műtéttel tűntethető el teljesen?



2022. jan. 14. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Még fiatal vagy, ha most lefogysz akkor van esélyed arra hogy a bőröd alkalmazkodni tudjon. Amivel még tudsz ezen segíteni, az a súlyokkal való edzés, mivel egyrészt ha szedsz fel izmot akkor 80kg ig bőven elég lenne lemenned és a zsírnak a helyét ki fogja tudni tölteni az izom.

Ha szerencséd van akkor vissza megy a bőröd, ha nem akkor sajnos műtét. Miután elérted az ideális súlyt azután érdemes a műtéttel egy évet várnod.


Sajnos a bőrödet nem lehet szerekkel visszafeszesíteni.

2022. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy mennyi lenne a lógó bőröd, attól függ, hogy hogyan oszlik el rajtad a túlsúly. Mert ha pl. a hasad hatalmas, és minden másod normál méretű, akkor nyilván a hasadnál lesz nagyobb esélye a lógó bőrnek. Viszont ha arányosan oszlik el rajtad a túlsúly, szóval azért mindenhol van belőle, akkor azért kevesebb az esély annak, hogy egy adott területen nagyon sok lógó bőr maradna. Amúgy én is 19 vagyok, 112-ről mentem le 70-ig, nincs lógó bőröm, de viszont még a hasamon van valamennyi zsír, de ha az lemenne, akkor lehet ott lenne lógó bőr, de szerintem nem lesz vészes. Én a testemmel meg vagyok elégedve, őszintén, szerintem a bőröm elég jól néz ki ahhoz képest, hogy 40 kg-t fogytam. Szóval na, nyugii, nem biztos, hogy olyan vészes lesz a helyzet, ha lefogysz. Majd meglátod akkor, minden ember más és más, nem lehet előre megmondani, hogy milyen lesz a bőröd 50 kg minusz múlva.
2022. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megmondani, a striák biztos nem múlnak el. A lényeg, hogy lassan fogyj, akkor a bőröd is jobban alkalmazkodik. Kollagént tudsz szedni segítségül.
2022. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
A bőr feszességét tartó rugalmas rostok rugalmassága korlátozott.
2022. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Háziorvosnál kezd a fogyókúrát, ha marad lógó bőr, akkor így lesz ingyen plasztika
2022. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Én 130 kiló voltam a 185cm-es magasságomhoz. Nemrégiben sikerült lefogynom 90kg-ra, azaz közel 40 kg feleslegtől szabadultam meg. Alapjáraton véve Endomorph testalkatú vagyok úgyhogy lehet hogy az én példám számodra nem mérvadó, de nekem a bőrömön nincs nyoma annak hogy 130kg lettem volna. Viszont az való igaz hogy a striáim nem tűntek el, de engem azok nem is zavarnak.
2022. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Nekem 28 kg ment le és nem lóg a bőröm, de karon, combon vannak striáim (94 kgból 66)

Ami segít, ha végig a doyás alatt sportolsz és a bőröd alatt felszabaduló helyre röltesz izmot. Ez még formásít is

A masik barátod a kollagén. Nwm fog semmit meggátolni meg eltümtetni, de halványabbak lesznek

2022. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Kollagénnel sokat tudsz tenni a bőröd állapotán.

Esetleg még annyi, hogy fokozatosan fogyjál, ne akarj 3 hónap alatt lefogyni, mert nem lesz ideje a bőrödnek regenerálódni, össze húzódni. Sok sikert

2022. jan. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Az a helyzet, hogy sosem fog eltűnni, ha nagyon lóg. Plasztikai sebész rendbe teszi.
2022. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

adj le 30at és utána tedd fel a kérdést

abból is bőven csak stirák lesznek, de amíg 1-15, év alatt az szépen lemegy, addig pont tud hozzá idomulni afiatal, rugalmas bőröd

és olyan boldog leszel a változástól hogy az a minimálisan lógó bőr nem fog érdekelni (ne úgy képzeld el mint az over 6000 pounds sorozatban, mert azok 200 kilókat adnak le)

2022. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!