Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő míg eltűnik a lógó...

Mennyi idő míg eltűnik a lógó bőr?

Figyelt kérdés

19 éves férfi vagyok és le akarok fogyni legalább 50kg-ot (most vagyok 132kg és 181 cm)

Az érdekelne, hogy mennyi lenne kb a lógó bőr rajtam? Sajnos nagyon sok striám van az egész testemen pl a hasamon is.

Érdemes lenne valamit szedni diéta alatt, amivel javíthatok a bőrömön?

Mennyi idő után húzódik vissza? Csak műtéttel tűntethető el teljesen?



2022. jan. 14. 15:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
11%
Nem kellett volna ilyen durván elhízni. Ezt egy életre elbxtad ha még nem tudnád!
2022. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
90%
Utolsó, miért vagy paraszt? Azért van itt a kérdező, mert információra, mások tapasztalataira van szükség, nem cseszegetésre.
2022. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
44%

A sport tényleg segít, illetve a testápoló sem árthat amúgy sem. Nem kell semmilyen extra, mert szinte totál feleslegesek. (Minimális hatást tapasztaltak Q10, illetve koffein lokális alkalmazásánál, de őszintén szólva, nem számottevő. Csodát egyik összetevő sem tesz.)

Ami a kollagén szedést illeti... Ha van rá pénzed, szedheted, ártani nem árt, de alapvetően totál felesleges ez is, ha viszel be kellő mennyiségű állati fehérjét. Ugyanis a kollagén a gyomorban így is, úgy is aminósavakra fog bomlani, és a bőröd alsó rétege fogja termelni, genetikailag meghatározott mennyiségben. Annyit tud segíteni a szedése, hogy biztosan rendelkezésére áll a szervezetednek a megfelelő aminósavak, megfelelő arányban. De normális, változatos étkezéssel ez épp úgy elérhető.

2022. jan. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!