Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS, hogyan tudnék gyorsan de...

SOS, hogyan tudnék gyorsan de hatékonyan nyárig lefogyni?

Figyelt kérdés

Igazábol nem kell olyan gyors, nyárig kéne kicsit leadnom szerintem még pont időben vagyok😊

Igazából most már próbálok egészségesen étkezni meg elkezdtem oto chilit használni 😊

Nem kell kockás has meg semmi ilyesmi csak látszódjon egy kis változás (hasról)

Esetleg ha valakinek van ötlete mondja😊 pl. Mit egyek, mit ne nagyon, mi az ami segít fogyni?

Lány/17 55kg 165cm (tudom nem vagyok dagadt csak nem szeretem a hasamat...)

Előre is köszönöm a válaszokat 😊

(Bunkó válaszokat nem kérek)



2022. febr. 9. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy, pont jó vagy.
2022. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Személyi edzőt és dietetikust javaslok, akik írnak neked edzéstervet és helyes étrendet.
2022. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ez itt jelenleg a hasam és be van húzva piros vonallal hogy mennyit szeretnék fogyni 😊

2022. febr. 9. 18:37
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
A legegyszerűbb módszer a kcal számolása. Találj ki egy kalória keretet amivel kb 500 kcal kalória deficitben vagy, és azt ne lépd túl. Meg persze ha edzel hasra akkor izmos is lesz. És persze egyél sok fehérjét. Kalória számoláshoz én pl a yaziot használom.(ez egy alkalmazás, Google Play áruházban letölthető) Ha nem szeretnél kalóriát számolni, akkor egyszerűen csak akkor egyél amikor éhes vagy és ekkor húst zöldséget gyümölcsöt zabot túrót(zsírszegény) kevés kenyér, light margarin..
2022. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A kép nem nyitható meg.
2022. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te skinny fat vagy szóval neked a testzsír%-odat kéne csökkentened.És ne a kilóknak higgy hanem a tükörnek mivel az izom nehezebb mint a zsír.
2022. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat, kardiozz szerintem napi 1orat, en 150cm vagyok 78kg de istenemre eskuszom nincs ilyen hasam, aztan lehet genetika nem tudom en nem fogyozom de szeretek mozogni, es viszonylag van alakom.(bar lehet a 78kgba van izom is a multamra tekintve, sokat sulyzoztam)
2022. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Étrend, edzésterv, kardió

Go kondi

2022. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Alacsony vagy és vékony, ne legyél 500 kalória mínuszban, mert úgy kb éhenhalsz. 2-300 kalória deficitet célozz be.
2022. febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Kenyérféléket, péksütiket amennyire lehet, kerüld.
2022. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!